LJ - laukkakilpailu

Aika 19.02.2018 / CAS 49 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 18.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 12f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 12f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 12f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 12f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
Peruttu!

#2 maiden 12f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v at-t Lene IY - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-3

#3 allowance 9f T, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. 4v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. 4v at-t Duvernua - om. Odeya
Tulokset: 3-1-5-2-4

#4 allowance 12f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 6v at-t Tanya Tamara - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 4v at-t Lazebny - om. Odeya
5. Täytehevonen
Tulokset: 2-1-4-3-5

#5 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v don-o Tykva - om. Anarchy
2. 4v at-o Georgiy D - om. Dimma
3. 7v at-o Remizov - om. Odeya
Tulokset: 2-1-3

#6 G3 12f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Rodion - om. Dimma
2. 4v at-o Rudolf - om. Dimma
3. 7v at-o Dizhur - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2

#7 G2 9f T, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 3v at-o Kerlak ‘B - om. Odeya
2. 3v at-t Kristina - om. Dimma
3. 3v tersk-t Kiza - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1

#8 G2 12f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
5v at-tamma Marazga - om. Odeya
Peruttu!

#9 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 6v at-o Leoden BW - om. Dimma
2. 4v at-o Vladik Parag - om. Odeya
3. 5v at-o Vanechka - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!