PLJ - laukkakilpailu

Aika 21.01.2018 / CAS 49 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 20.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 1.5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 1.5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 2f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G3 2f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G2 3f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#7 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v she-t Westmill Octavia - om. Loci
2. 7v wa-o Anfarwol Frysti - om. Natalia
3. 7v bsp-t Zygy Undoers - om. Suvi
4. 4v bsp-o Rockfield William - om. miivi
5. 4v amshe-o Caspar - om. miivi
6. 6v she-o Keilth Got Casanova - om. Loci
7. 3v she-o Tipe-tip-tap - om. Elly
8. 6v amshe-o Mustang's California Dreaming - om. KatariinaK
9. 8v wa-o Anfarwol Rowgr - om. Natalia
10. 4v kb-t Cathaire Idella - om. Nintsu
11. 5v bsp-t Dalldav Owena - om. Nintsu
12. 3v she-t Almond Surprise - om. Elly
Tulokset: 9-12-6-10-1-7-3-4-5-2-8-11

#2 allowance 1.5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
2. 4v wa-t Shedynen - om. miivi
3. 6v wa-o Gwallawg Dillan - om. Odeya
4. 10v amshe-o Mustang's Texas Night - om. KatariinaK
5. 4v wa-o Creadur - om. miivi
6. 4v kb-o Druidstone Gotch - om. Natalia
7. 5v she-t Vice Versa I - om. Anarchy
8. 7v bsp-o One Time Sinuhe - om. Loci
9. 6v she-o The Great Burrito Extortion Case - om. Elly
10. 4v kb-t Cadle Hannah - om. Natalia
11. 4v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
12. 13v she-t Nira Backyard Comedy - om. Suvi
13. 6v she-t Barracuda Loves Bananas - om. Elly
Tulokset: 1-11-7-9-3-4-13-10-2-5-12-6-8

#3 allowance 1.5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v she-t Cheat Day - om. Elly
2. 6v she-t Witmore Ophelia - om. Odeya
3. 4v she-t Spanwan - om. miivi
4. 4v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
5. 5v she-o Pandumepe - om. Elly
6. 5v she-o Don Diego de la Vega - om. Loci
7. 4v she-o Maximiliano - om. Natalia
8. 9v wa-t Ysgol Dim - om. Suvi
9. 4v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
10. 5v wa-t Naifar Illumise - om. Loci
11. 4v she-o Brother Voodoo - om. miivi
12. 4v wa-o Llandegai Wigley - om. Natalia
Tulokset: 2-3-7-9-5-4-6-11-1-10-12-8

#4 G3 2f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v she-t Scylla - om. Dimma
2. 6v she-o Marchand Ramsey - om. Odeya
3. 4v she-o Claudio - om. Natalia
4. 5v amshe-t Mustang's Poison Kiss - om. KatariinaK
5. 4v wa-o Penmachno Mills - om. Milja H.
6. 6v she-o Grym Pojke - om. Elly
7. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
8. 4v wa-t Creiddylad Lysanor - om. miivi
9. 7v she-t Furiette - om. Suvi
10. 7v wa-t Emlyn Llewellyn - om. Milja H.
11. 6v wa-o Moss Griffeth Banys - om. Loci
12. 5v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
13. 4v bsp-o Aedd Beedle - om. miivi
Tulokset: 10-2-11-8-6-7-5-13-12-1-4-3-9

#5 G3 2f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v bsp-o That Showdow - om. Suvi
2. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
3. 4v bsp-t Future - om. Dimma
4. 7v she-t Headyrtle - om. Milja H.
5. 4v she-t Don't You Dare - om. miivi
6. 7v she-t Julesbo Shicka - om. Loci
7. 5v she-t Wonder Woman - om. miivi
8. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
9. 7v bsp-o Olshwall Sig - om. Loci
10. 6v she-t Bumblebee Anemosa - om. Elly
11. 5v she-o Bumblebee Bearnie - om. Elly
Tulokset: 11-9-8-6-1-4-3-10-7-2-5

#6 G2 3f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
2. 10v she-t Jellybean Anf - om. sandi
3. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
4. 4v she-t Bumblebee Camelia - om. Elly
5. 6v she-o Ghost Lion - om. Elly
6. 5v she-o Whiplash - om. miivi
7. 10v wa-t Anfarwol Cadla - om. sandi
8. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
Tulokset: 1-5-3-2-6-4-8-7

#7 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v she-t Secoya Wend - om. Milja H.
2. 7v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma
3. 5v she-o Bumblebee Boris - om. Elly
4. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
5. 9v wa-t Wallgofddyn - om. sandi
6. 5v she-t All That Glitter - om. miivi
7. 5v wa-o Gwydion - om. Natalia
8. 6v she-t Bumblebee Aleya - om. Elly
9. 5v wa-o Geddings Lleo - om. Odeya
10. 10v bsp-t Norse Gaes - om. Suvi
11. 5v she-t Backstreet Babe - om. miivi
12. 4v wa-o Tew Prothero - om. Milja H.
13. 14v she-t Rimrock Olga - om. Loci
Tulokset: 5-12-9-11-6-4-10-3-8-1-7-13-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!