LJ - laukkakilpailu

Aika 23.01.2018 / CAS 49 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 22.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 6f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 Demoiselle Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 9f D, 2yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
#8 G2 Triumphal Feig Handicap (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 115000 - 69000 - 46000 - 23000 - 11500 v€
#9 G2 Delaware Handicap (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€

Tulokset

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 3v xx-t Camila Black - om. Milja H.
2. 2v xx-o Imaginary Lover - om. Anarchy
3. 3v xx-o Speed Limit BW - om. Dimma
4. 4v xx-t Romanova CTB - om. Welby
5. 4v xx-t Eryn Lasgalen CTB - om. Welby
6. 2v xx-t Nigh Primordial PRG - om. Odeya
7. 3v xx-o Dreamy - om. Milja H.
Tulokset: 2-1-3-7-6-5-4

#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 2v xx-o X Emoji PRG - om. Odeya
2. 4v xx-o Fortune Hunter CTB - om. Welby
3. 2v xx-t Walk Away - om. Dimma
4. 5v xx-t Autumn Winds xx - om. Anarchy
5. 4v xx-o Glowing Sea CTB - om. Welby
6. 2v xx-t Lovelace - om. Beta
Tulokset: 3-1-2-6-5-4

#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 3v xx-t Sunshine Tail - om. sandi
2. 2v xx-t Familiar Hell - om. Dimma
3. 3v xx-o Pretendtobeme - om. Milja H.
4. 2v xx-t Texas Diva - om. neon
Tulokset: 1-3-4-2

#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 2v xx-t Teaspoon - om. Dimma
2. 2v xx-o Maninthemirror BW - om. Hilde
3. 4v xx-t Third Space CTB - om. Welby
4. 2v xx-o Fade - om. Anarchy
Tulokset: 2-4-3-1

#5 G3 6f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v xx-o Windlander PRG - om. Odeya
2. 2v xx-t Last Light - om. Milja H.
3. 4v xx-t Lady Riot CTB - om. Welby
4. 2v xx-t Pause My Life - om. Dimma
5. 3v xx-t Wallflower - om. Milja H.
6. 2v xx-t Dessert - om. Natalia
7. 3v xx-o Spellbreaker - om. Hilde
8. 4v xx-t Queenofrhythm CTB - om. Welby
Tulokset: 5-6-8-2-4-3-7-1

#6 G3 8f D, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v xx-o Nabucco CTB - om. Welby
2. 2v xx-t Idontneedaman - om. Milja H.
3. 4v xx-o Mercado Negro CTB - om. Welby
4. 3v xx-t Blade Runner - om. Hilde
Tulokset: 1-4-2-3

#7 G2 Demoiselle Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 9f D, 2yo R1 F&M || 126000 - 75600 - 50400 - 25200 - 12600 v€
1. 2v xx-t Overripe Sír - om. sandi
2. 2v xx-t Lone Digger PHX - om. Rigtan
3. 2v xx-t Playspace BW - om. Odeya
4. 2v xx-t Ibizan Dream - om. Beta
5. 2v xx-t Silent Whisper CT - om. Natalia
6. 2v xx-t Impossible BW - om. Dimma
7. 2v xx-t Chocolate Art - om. Natalia
Tulokset: 1-4-2-7-5-6-3

#8 G2 Triumphal Feig Handicap (Breeders' Cup Filly & Mare Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 F&M || 115000 - 69000 - 46000 - 23000 - 11500 v€
1. 3v xx-t Quicktime PRG - om. Milja H.
2. 3v xx-t Swingdance - om. Rigtan
3. 3v xx-t Endless Vibe PRG - om. Odeya
4. 4v xx-t Red Lily Sír - om. sandi
5. 3v xx-t Fanatica CTB - om. neon
6. 3v xx-t Quiteamyth CTB - om. Welby
Tulokset: 1-6-2-3-4-5

#9 G2 Delaware Handicap (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 150000 - 90000 - 60000 - 30000 - 15000 v€
1. 3v xx-t Shakalakaboom - om. Rigtan
2. 3v xx-t Babyface - om. Milja H.
3. 3v xx-t Kintia crh - om. Culex
4. 3v xx-t Crunchie xx - om. Lumikatti
5. 3v xx-t Gotta Go Fast xx - om. Lumikatti
6. 3v xx-t Freedom Child - om. Milja H.
7. 3v xx-t Fashioneighsta - om. Rigtan
8. 4v xx-t Flaxen Mane CTB - om. Welby
9. 4v xx-t Juksulan Guerrilla xx - om. Nintsu
10. 3v xx-t Divine Dusk - om. Anarchy
11. 8v xx-t Síoraí Tayberry - om. sandi
Tulokset: 4-10-6-11-8-7-2-1-9-5-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!