PLJ - laukkakilpailu

Aika 16.01.2018 / CAS 49 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 15.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 allowance 2f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 2f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 3f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G3 3f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 allowance 2f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 11v she-o Baroks Cupid Cookie - om. sandi
2. 6v she-o Zendoajinmbu - om. Anarchy
3. 4v wa-o Huw Probert - om. Milja H.
4. 6v wa-o Gwallawg Dillan - om. Odeya
5. 4v she-o Alvaro - om. Natalia
6. 10v amshe-o Mustang's Texas Night - om. KatariinaK
7. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
8. 7v bsp-o One Time Sinuhe - om. Loci
Tulokset: 7-2-6-4-5-8-3-1

#2 allowance 2f D, 4-15yo C&G || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-o Esteban - om. Natalia
2. 5v she-o Don Diego de la Vega - om. Loci
3. 4v she-o Claudio - om. Natalia
4. 6v she-o Lelans Aodeus - om. taffel
5. 6v she-o Lelans Iloceus - om. taffel
6. 5v bsp-o That Showdow - om. Suvi
7. 6v she-o Hargrave Eldon - om. Odeya
Tulokset: 3-4-6-1-7-5-2

#3 G3 3f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
2. 6v she-o Marchand Ramsey - om. Odeya
3. 7v wa-o Anfarwol Hobbin - om. sandi
4. 7v bsp-o Olshwall Sig - om. Loci
5. 7v wa-o Anfarwol Robie - om. sandi
6. 4v wa-o Waljan - om. Natalia
7. 4v wa-o Penmachno Mills - om. Milja H.
Tulokset: 6-7-3-4-2-1-5

#4 G3 3f D, 4-15yo C&G || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v wa-o Geddings Lleo - om. Odeya
2. 5v wa-o Gwydion - om. Natalia
3. 6v wa-o Moss Griffeth Banys - om. Loci
4. 8v she-o Nips Crimson Hunter - om. taffel
Tulokset: 2-4-3-1

#5 G2 4f D, 4-15yo C&G || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
2. 8v wa-o Anfarwol Burby - om. sandi
3. 8v wa-o Anfarwol Holter - om. sandi
4. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
Tulokset: 2-3-1-4

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v wa-o Anfarwol Helter - om. Natalia
2. 4v she-o Wrist Consist - om. Milja H.
3. 4v bsp-o Smarty Pants - om. Anarchy
4. 7v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma
5. 6v wa-o Spooky Tamron - om. Milja H.
6. 8v she-o Javabean Anf - om. sandi
7. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
8. 11v she-o Osaka Mist - om. Suvi
Tulokset: 6-5-8-2-4-7-1-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!