PLJ - laukkakilpailu

Aika 12.01.2018 / CAS 49 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 11.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1.5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 1.5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G3 1.5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1.5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wc-o Talbenny David - om. Natalia
2. 4v nvh-t Malene - om. miivi
3. 4v ariege-t Avril - om. Natalia
4. 3v pnp-t Rindals Aure - om. Anarchy
5. 10v wd-t Anfarwol Olga - om. taffel
6. 5v pnp-o Muruviks Rognar - om. sandi
7. 3v highl-o Blackburn Keith - om. miivi
8. 5v nvh-t Solveig - om. taffel
9. 7v pnp-o Kjekk&Mandig - om. Suvi
10. 6v eest-t Maimu - om. Nintsu
Tulokset: 10-4-3-6-2-8-7-1-9-5

#2 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v ic-t Brandyhall Rodeen - om. Dimma
2. 4v nvh-t Dagmar - om. miivi
3. 4v nvh-t Ragnhild - om. miivi
4. 4v wd-t Vanora - om. Natalia
5. 5v eest-o Hillar - om. Suvi
6. 5v nvh-o Øyvind - om. taffel
7. 5v wc-o Nerthach - om. Odeya
8. 4v wc-t Olwina - om. Natalia
9. 10v highl-o Grago of Swildie - om. sandi
10. 6v eest-o Taavet - om. Nintsu
11. 10v pnp-t Waver REAC - om. Anarchy
12. 6v fell-t KermitKenda - om. taffel
Tulokset: 2-4-1-11-10-6-7-8-9-5-3-12

#3 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 10v ic-t Targaryen Rhosana - om. sandi
2. 4v nvh-t Mathea - om. miivi
3. 4v ic-t Ailbhe - om. Dimma
4. 4v nvh-t Karianne - om. miivi
5. 5v nvh-t St Astrid - om. taffel
6. 4v wd-t Tristyn - om. Natalia
7. 5v nvh-t Stine - om. taffel
8. 4v wc-o Iustig - om. Natalia
9. 5v wc-t Flellos Deganwy - om. Odeya
10. 6v dales-o Drakar - om. Suvi
Tulokset: 6-8-2-4-1-10-3-9-5-7

#4 G3 1.5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 12v highl-t Mair Monadh Marcail - om. sandi
2. 4v nvh-t Kamilla - om. miivi
3. 4v wc-o Kynwal - om. Natalia
4. 4v wd-t Rathtyen - om. Natalia
5. 4v nvh-o Høstfarger - om. Suvi
6. 7v pnp-t Haugens Tøffelhelt - om. Anarchy
7. 4v nvh-t Målfrid - om. miivi
8. 7v pnp-t Maggy Fox - om. Anarchy
9. 5v wd-o Obray Ioan - om. Odeya
Tulokset: 4-7-1-5-6-3-9-8-2

#5 G3 1.5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 11v highl-t Sandi's Gemmy - om. sandi
2. 5v wd-t Esgairgeiliog Aderyn - om. Odeya
3. 11v pnp-o Asbrand - om. Suvi
4. 5v wc-o Cadfan - om. Natalia
5. 5v wd-o Cadwalader - om. miivi
6. 5v wc-t Sioned - om. Natalia
7. 5v pnp-o Berlingr - om. Anarchy
8. 5v nvh-t Grethe - om. miivi
Tulokset: 6-4-5-3-8-1-7-2

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wc-t Lynnette - om. Natalia
2. 9v wd-o Anfarwol Manadan - om. sandi
3. 5v hafl-t Brendagi - om. Dimma
4. 11v isl-o Salmann frá Gullfoss - om. Suvi
5. 6v nvh-o Bård - om. miivi
6. 5v wc-o Bevan - om. Natalia
7. 5v wd-t Gwenllian - om. miivi
Tulokset: 4-7-6-1-3-5-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!