PLJ - laukkakilpailu

Aika 12.01.2018 / CAS 49 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 11.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 1f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 1f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 1f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G3 1f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v kb-t Cathaire Idella - om. Nintsu
2. 8v wa-o Anfarwol Rowgr - om. Natalia
3. 11v she-o Baroks Cupid Cookie - om. sandi
4. 4v bsp-o Rockfield William - om. miivi
5. 5v bsp-t Dalldav Owena - om. Nintsu
6. 12v she-t Nira Sweet Mandy - om. taffel
7. 4v amshe-o Caspar - om. miivi
8. 12v she-t Nira Shamrock - om. taffel
9. 6v she-o Zendoajinmbu - om. Anarchy
10. 9v wa-t Ysgol Dim - om. Suvi
11. 7v wa-o Anfarwol Frysti - om. Natalia
Tulokset: 3-11-7-2-1-4-6-5-8-10-9

#2 allowance 1f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
2. 4v wa-o Huw Probert - om. Milja H.
3. 6v she-o Lelans Iloceus - om. taffel
4. 5v she-t Peardon Ulrika - om. Odeya
5. 6v she-t Silver B Papillon - om. Sussu VRL-12636
6. 13v she-t Nira Backyard Comedy - om. Suvi
7. 4v bsp-t Talacharn Delia - om. miivi
8. 4v she-t Spanwan - om. miivi
9. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
10. 5v she-t Lanham Nabila - om. Odeya
11. 4v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
12. 6v she-o Lelans Aodeus - om. taffel
13. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
Tulokset: 13-9-11-3-1-6-7-10-12-8-5-2-4

#3 allowance 1f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-t Antonella - om. Natalia
2. 4v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
3. 4v she-o Leeswood Marvel - om. taffel
4. 4v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
5. 4v she-t Scylla - om. Dimma
6. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
7. 4v she-o Brother Voodoo - om. miivi
8. 5v she-t Vice Versa I - om. Anarchy
9. 4v she-o Little Insane - om. miivi
10. 6v she-t Ogden Evita - om. Odeya
11. 7v she-t Furiette - om. Suvi
12. 5v she-t Ivantes - om. taffel
13. 6v she-t Witmore Ophelia - om. Odeya
Tulokset: 6-12-7-1-13-3-9-4-11-2-8-5-10

#4 G3 1f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wa-t Creiddylad Lysanor - om. miivi
2. 4v she-o Spot Ragged - om. Milja H.
3. 4v wa-t Niamh Poppy - om. Natalia
4. 6v wa-o Paradwys Wyesham - om. Odeya
5. 4v bsp-t Future - om. Dimma
6. 8v she-o Nips Crimson Hunter - om. taffel
7. 6v she-t Ferhill Pygmy Puff - om. Anarchy
8. 4v bsp-o Aedd Beedle - om. miivi
9. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
10. 7v wa-t Anfarwol Hestia - om. Natalia
11. 5v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
12. 4v she-o Branch Defiant - om. Milja H.
Tulokset: 10-3-7-11-4-5-2-8-12-6-1-9

#5 G3 1f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v she-t Backstreet Babe - om. miivi
2. 8v wa-o Nips Madoc - om. taffel
3. 6v she-o Beauty or the Beast - om. Sussu VRL-12636
4. 4v she-t Symphony - om. Dimma
5. 6v she-o Marchand Ramsey - om. Odeya
6. 4v wa-o Waljan - om. Natalia
7. 4v she-t Don't You Dare - om. miivi
8. 4v wa-t Delwen - om. Natalia
9. 4v wa-o Tew Prothero - om. Milja H.
10. 5v bsp-o Whiteton Bryon - om. Sakkura
11. 5v she-t Flower Arrangement - om. Anarchy
12. 4v wa-o Penmachno Mills - om. Milja H.
Tulokset: 9-1-12-11-3-8-10-4-6-7-5-2

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v she-o Osaka Mist - om. Suvi
2. 7v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma
3. 6v bsp-t Dunhurst Cassidy - om. Sakkura
4. 8v wa-t Anfarwol Jarda - om. sandi
5. 4v she-t Festina Lente - om. miivi
6. 5v she-o Winter Arrow - om. taffel
7. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
8. 5v she-t All That Glitter - om. miivi
9. 4v she-t Secoya Wend - om. Milja H.
10. 14v she-t Zinc Junior - om. Suvi
11. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
12. 6v wa-t Eiddyl Abertha - om. Odeya
13. 6v she-o Kingshaw's Quirrell - om. Sussu VRL-12636
14. 11v wa-o Anfarwol Bysti - om. Milja H.
Tulokset: 10-11-2-12-4-8-9-5-3-14-6-1-13-7

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!