PLJ - laukkakilpailu

Aika 05.01.2018 / CAS 49 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 04.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Natalia / Ciabacka Racing
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f T 3 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 5f T 4 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 maiden 6f T 5 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#5 maiden 7f T 6 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#6 maiden 4f T 3 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#7 maiden 5f T 4 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#8 maiden 6f T 5 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#9 maiden 7f T 6 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#10 maiden 4f T 3 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#11 maiden 5f T 4 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#12 maiden 6f T 5 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€

Tulokset

#1 maiden 4f T 3 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-t Glynda - om. Natalia
2. 4v lew-t Mama Gunda - om. Anarchy
3. 4v wb-o Carwyn Arthur - om. taffel
4. 4v wb-o Carwyn Bryn - om. taffel
5. 5v conn-t Salisbury Penrhys - om. Odeya
6. 4v wb-t Hafren Colwyn - om. Milja H.
7. 4v wb-t Trent Hermit - om. Milja H.
Tulokset: 7-2-5-1-3-4-6

#2 maiden 4f T 3 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-t Awen Povey - om. Milja H.
2. 4v wb-o Amlawdd Cowen - om. taffel
3. 4v wb-o Amlawdd Max - om. taffel
4. 5v lew-t Derian Gisela - om. Anarchy
5. 4v wb-t Jestina - om. Natalia
6. 5v conn-o Jamarc Ping - om. Odeya
7. 4v wb-t Geonor Dykins - om. Milja H.
Tulokset: 2-3-5-6-7-1-4

#3 maiden 5f T 4 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-o Romney - om. Natalia
2. 4v wb-o Dona Maddock - om. taffel
3. 5v conn-t Dark Skies Ping - om. Odeya
4. 5v hokk-t Widas Dim - om. Suvi
5. 5v conn-t Antoinette Mac Cába - om. Anarchy
6. 4v wb-t Deryn Brys - om. taffel
7. 5v conn-o Always Ready - om. Dimma
Tulokset: 1-2-5-3-6-7-4

#4 maiden 6f T 5 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v r-o De William - om. Suvi
2. 4v wb-t Fioled Lyn - om. taffel
3. 5v conn-o Furhill Fionntan - om. Dimma
4. 4v wb-o Owynn - om. Natalia
5. 5v conn-t Dahlia Ping - om. Odeya
6. 4v wb-t Arglwyddes Preece - om. taffel
Tulokset: 2-6-1-5-4-3

#5 maiden 7f T 6 estettä, 4-5yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-o Myrick - om. Natalia
2. 4v r-o Snapple - om. Suvi
3. 5v conn-t Grania of Aghern - om. Dimma
4. 4v wb-t Fioled Mati - om. taffel
5. 5v rp-o Sportsmanlike - om. taffel
6. 5v conn-t Bellarosa Ping - om. Odeya
Tulokset: 3-4-2-1-6-5

#6 maiden 4f T 3 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 9v wb-t Anfarwol Beneth - om. Dimma
2. 6v conn-o Rhoslefair Wathen - om. Odeya
3. 6v wb-t Anfarwol Caiwyn - om. sandi
4. 6v wb-o Anfarwol Darylis - om. Anarchy
5. 6v wb-t Anfarwol Maranne - om. sandi
Tulokset: 4-3-2-5-1

#7 maiden 5f T 4 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v wb-t Anfarwol Hirda - om. sandi
2. 6v wb-t Anfarwol Penwelly - om. sandi
3. 8v wb-o Anfarwol Racham - om. Dimma
4. 6v wb-o Ffug Peredur - om. Anarchy
5. 7v conn-t Celest Ping - om. Odeya
Tulokset: 4-5-3-1-2

#8 maiden 6f T 5 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 7v conn-o Adair Ping - om. Odeya
2. 6v wb-t Anfarwol Crocs - om. sandi
3. 6v wb-t Anfarwol Pennah - om. sandi
4. 6v wb-o Huarwar - om. Anarchy
5. 7v wb-o Anfarwol Dyrian - om. Dimma
6. 8v wb-t Anfarwol Myrica - om. Suvi
Tulokset: 2-4-5-3-1-6

#9 maiden 7f T 6 estettä, 6-9yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 7v conn-t Ophelia Ó Catháin - om. Anarchy
2. 7v wb-o Anfarwol Bêrwen - om. Dimma
3. 7v wb-o Prys Abercych - om. Odeya
4. 6v wel-o Dead Battery - om. Anarchy
5. 6v wb-t Anfarwol Arida - om. sandi
6. 6v wb-o Anfarwol Jawyn - om. sandi
Tulokset: 6-1-5-4-3-2

#10 maiden 4f T 3 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 13v wb-t Mitrim - om. Anarchy
2. 11v wb-t Anfarwol Ally - om. Dimma
3. 10v wb-o Anfarwol Grub - om. sandi
4. 10v wb-t Anfarwol Ilian - om. sandi
Tulokset: 1-3-4-2

#11 maiden 5f T 4 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Ffelinda - om. Dimma
2. 10v wb-t Anfarwol Evia - om. sandi
3. 14v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel
4. 10v wb-t Anfarwol Gisa - om. sandi
Tulokset: 3-2-1-4

#12 maiden 6f T 5 estettä, 10-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Jenny - om. sandi
2. 10v wb-o Anfarwol Rondre - om. taffel
3. 10v wb-t Anfarwol Dyffel - om. sandi
4. 10v wb-o Anfarwol Gorwen - om. Dimma
5. 10v rp-t Blackberry 2782 - om. Anarchy
Tulokset: 3-5-2-1-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!