LJ - laukkakilpailu

Aika 28.07.2017 / CAS 47 (huhtikuu)
Ilmoittautuminen 27.07.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Loci / Relven
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 12f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 16f D, 4-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#6 G2 18f D, 4-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Ekaterina - om. Natalia
2. 3v at-o Fedot Parag - om. Odeya
3. 3v turk-t Aýnabat - om. Rea
4. 4v at-o Volkov Nikifor - om. Tuire
5. 3v at-t Aisha - om. Rea
6. 3v at-t Carvanha - om. Loci
7. 3v don-t Bagira - om. Anarchy
8. 3v at-t Volkova Varya - om. Tuire
9. 3v turk-o Nikita Nikodim - om. Dimma
10. 4v at-t Lagunov Gala - om. Natalia
Tulokset: 6-10-2-5-7-3-1-4-8-9

#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Semyon - om. Natalia
2. 3v at-t Inessa - om. Natalia
3. 3v at-t Tihana IY - om. Odeya
4. 3v at-o Dalchyn Zaherli - om. Slytherin
5. 3v at-o Volkov Roma - om. Tuire
6. 4v don-t Hurma - om. Anarchy
7. 3v tersk-o Pasha Pankrati - om. Dimma
8. 3v tersk-t Inna - om. Rea
9. 3v at-o Volkov Eduard - om. Tuire
10. 3v tersk-o Daniil - om. Rea
Tulokset: 10-2-9-3-6-5-4-1-8-7

#3 allowance 12f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-t Natalka Zelenko - om. Tuire
2. 4v turk-o Azat - om. Rea
3. 4v at-o Tit Vladislava - om. Tuire
4. 4v at-t Lagunov Agrafena - om. Natalia
5. 6v turk-o Gerasim IE - om. Slytherin
6. 4v at-t Serafima Selena - om. Dimma
Tulokset: 4-6-3-1-5-2

#4 allowance 14f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v don-o Makari - om. Rea
2. 4v at-t Volkova Ekaterina - om. Tuire
3. 4v at-t Lagunov Marietta - om. Natalia
4. 4v tersk-t Mila - om. Rea
5. 4v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
6. 4v at-t Vavra Sag - om. Odeya
Tulokset: 1-2-5-3-4-6

#5 G3 16f D, 4-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy
2. 4v tersk-o Kirill - om. Rea
3. 4v at-o Venyamin Vikentiy - om. Dimma
4. 7v at-o Galkin - om. Odeya
5. 4v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel
Tulokset: 5-1-4-2-3

#6 G2 18f D, 4-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 5v at-t Yelizha S - om. sandi
2. 8v at-o Zholdin - om. Odeya
3. 4v at-t Mizaela AET - om. Tinúvel
4. 4v at-o Yosyp Zelenko - om. Tuire
5. 4v at-t Bakrans - om. miivi
Tulokset: 1-4-3-2-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!