PLJ - laukkakilpailu

Aika 06.01.2018 / CAS 49 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 05.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Natalia / Ciabacka Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 3f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 4f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 maiden 5f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#5 maiden 6f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#6 maiden 3f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#7 maiden 4f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#8 maiden 5f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#9 maiden 6f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#10 maiden 4f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#11 maiden 5f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#12 maiden 6f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v wb-o Afan Darren - om. taffel
2. 4v rp-t Beathora - om. Dimma
3. 4v wpb-o Cemlyn Nathan - om. Hilde
4. 4v wel-o Rhoderick - om. miivi
5. 3v wb-o Afan Terfel - om. taffel
6. 4v wpb-t Mererid - om. Natalia
7. 4v wel-t Cordelia - om. miivi
8. 3v hokk-o Haruki - om. Suvi
9. 4v wpb-o Crosskeys Beinon - om. Hilde
10. 4v wpb-o Eiddoel - om. Natalia
11. 3v conn-o Sky Ping - om. Odeya
Tulokset: 5-4-2-11-3-1-7-8-9-6-10

#2 maiden 3f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v conn-t Sherrie Ping - om. Odeya
2. 4v austrp-t Nathania - om. Natalia
3. 4v wpb-t Tennant Eiriol - om. Hilde
4. 4v wb-t Cinio - om. miivi
5. 4v wpb-o Trevyn Baeddan - om. Dimma
6. 3v wb-o Trahaearn Marc - om. taffel
7. 3v wb-o Oliver Marc - om. taffel
8. 4v wpb-o Cwmafan Gaius - om. Hilde
9. 4v wsp-t Clementine - om. miivi
10. 3v hokk-o Ryota - om. Suvi
11. 4v wpb-t Gwenna - om. Natalia
Tulokset: 10-7-5-2-4-11-8-6-3-9-1

#3 maiden 4f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v hokk-t Yuko - om. Suvi
2. 3v wb-o Ieuan Marc - om. taffel
3. 4v conn-t Lady Marmelade - om. Dimma
4. 4v wb-t Ysbrydoli - om. miivi
5. 4v austrp-t Odeda - om. Natalia
6. 3v wb-t Gwalchmei Gwyn - om. taffel
7. 4v wb-t Anghydfod - om. miivi
8. 4v austrp-t Perke - om. Natalia
9. 4v wpb-t Llangammarch Rice - om. Hilde
Tulokset: 9-8-3-7-5-6-1-2-4

#4 maiden 5f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-t Mynegiannol - om. miivi
2. 3v wb-t Briallen Ina - om. taffel
3. 3v wb-t Cadwyn Teleri - om. taffel
4. 4v conn-t Mi Gente - om. miivi
5. 4v austrp-t Saloma - om. Natalia
6. 4v wpb-t Aerona Wynne - om. Dimma
7. 4v austrp-t Raonaid - om. Natalia
Tulokset: 4-2-1-5-3-7-6

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
4v wpb-t Rhiannon Sienna - om. Hilde

#5 maiden 6f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v rp-o Gucci Gang - om. miivi
2. 4v ssp-o Chesterfield Cobalt - om. Dimma
3. 3v wb-t Owena Rosser - om. taffel
4. 4v rp-o New Rules - om. miivi
5. 4v austrp-o Abarron - om. Natalia
6. 4v austrp-o Arioch - om. Natalia
7. 4v wpb-t Talyessin Tarian - om. Hilde
8. 4v r-t Slew Of Lush - om. Suvi
Tulokset: 7-8-2-1-4-3-6-5

#6 maiden 3f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v wb-t Anfarwol Adainna - om. Dimma
2. 8v wb-o Anfarwol Fochett - om. sandi
3. 5v wb-t Pengam Idella - om. Odeya
4. 8v wb-t Anfarwol Eselyn - om. sandi
5. 6v rp-t Lost My Sock - om. taffel
6. 5v lew-t Derian Cherise - om. Anarchy
7. 6v wb-o Penrhos Hugh - om. Sussu VRL-12636
Tulokset: 7-6-2-4-3-5-1

#7 maiden 4f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wb-o Rhosneigr - om. Odeya
2. 6v wpb-t Champagne Bubbles - om. taffel
3. 8v wb-t Anfarwol Mallan - om. sandi
4. 8v wb-o Anfarwol Purgon - om. sandi
5. 7v wb-o Anfarwol Brono - om. Dimma
6. 5v lew-o Derian Manfred - om. Anarchy
Tulokset: 1-6-4-3-5-2

#8 maiden 5f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Rhosydd - om. sandi
2. 6v conn-t Pádraigín KIN - om. Odeya
3. 6v conn-o Zoomin’ Chaos - om. Anarchy
4. 6v austrp-t Topanga - om. taffel
5. 8v wb-o Anfarwol Phyrhus - om. Dimma
6. 8v wb-o Anfarwol Altar - om. sandi
7. 6v konik-t Rocky Road - om. taffel
Tulokset: 3-6-4-1-5-7-2

#9 maiden 6f D, 5-8yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v lew-t Dippin' Dots - om. taffel
2. 6v wpb-t Wendi Garnock - om. Hilde
3. 8v wb-o Anfarwol Cloudan - om. sandi
4. 6v wb-o Fortunate Son - om. Anarchy
5. 8v wb-t Anfarwol Cadanna - om. sandi
6. 6v wb-t Tzar Bria - om. taffel
Tulokset: 5-6-2-1-3-4

#10 maiden 4f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
12v wb-tamma Anfarwol Coralle - om. taffel
Peruttu!

#11 maiden 5f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
9v wb-tamma Anfarwol Gwennoi - om. Dimma
Peruttu!

#12 maiden 6f D, 9-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
13v wb-ori Anfarwol Cenarmon - om. taffel
Peruttu!

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!