PLJ - laukkakilpailu

Aika 20.12.2017 / CAS 49 (tammikuu)
Ilmoittautuminen 19.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Natalia / Ciabacka Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#5 maiden 5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#6 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#7 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#8 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€

Tulokset

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
2. 4v bsp-t Dalldav Owena - om. Nintsu
3. 4v wa-o Trevyn Dolfach - om. taffel
4. 4v wa-t Adain - om. Natalia
5. 7v she-t Furiette - om. Suvi
6. 4v amshe-t Norwood Leylah - om. Dimma
7. 8v she-o Kernel Anf - om. sandi
8. 3v wa-o Rogeston Cain - om. Milja H.
9. 6v she-o Zendoajinmbu - om. Anarchy
10. 4v wa-t Brangwy - om. Natalia
11. 8v she-o Javabean Anf - om. sandi
12. 3v wa-t Lauren Fernlea - om. Milja H.
Tulokset: 11-5-1-7-2-6-9-10-4-3-12-8

#2 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
2. 4v wa-o Waljan - om. Natalia
3. 7v she-t Ainian Johde - om. Suvi
4. 4v wa-t Caethes Ebbw - om. taffel
5. 4v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
6. 8v wa-o Anfarwol Newro - om. sandi
7. 4v amshe-o Allenspark Axel - om. Dimma
8. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
9. 3v wa-t Olwen Cerys - om. Milja H.
10. 3v wa-t Tresaith Hen - om. Milja H.
11. 6v she-t Feyanna Rosefeather - om. Anarchy
12. 8v wa-t Anfarwol Hegga - om. sandi
Tulokset: 12-11-9-6-4-7-3-8-10-2-1-5

#3 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wa-t Glanaman Howells - om. Milja H.
2. 3v kb-t Cathaire Idella - om. Nintsu
3. 4v she-t Antonella - om. Natalia
4. 4v wa-t Fernlea Talaith - om. taffel
5. 4v bsp-o Wine Taster - om. Dimma
6. 8v wa-t Anfarwol Ceryn - om. sandi
7. 8v wa-t Anfarwol Sofin - om. sandi
8. 4v wa-t Lleu Wallog - om. Milja H.
9. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
10. 4v skyr-t Kassandra - om. Suvi
11. 3v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
12. 3v bsp-o Arth Garreth - om. Ginevra
13. 6v wa-t Was Baeddan - om. Odeya
Tulokset: 9-4-13-1-7-12-6-2-8-11-10-3-5

#4 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v she-t Krishna - om. Natalia
2. 4v wa-o Dyfatty Murton - om. Milja H.
3. 4v bsp-o Lord Marmelade - om. Dimma
4. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
5. 7v wa-t Anfarwol Siger - om. sandi
6. 3v amshe-t Alma of Cedaredge - om. Beta
7. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. sandi
8. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
9. 4v wa-o Roberts Deage - om. Milja H.
10. 4v bsp-t Wardlow Blaina - om. Ginevra
11. 4v she-o Dee Drope - om. taffel
12. 4v she-t Towyn Poppy - om. taffel
Tulokset: 8-12-6-5-7-4-2-10-11-1-3-9

#5 maiden 5f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v she-t Belladon - om. Suvi
2. 5v she-o Fastnesses Narrates - om. taffel
3. 4v she-t Trinidad - om. Natalia
4. 7v wa-t Anfarwol Duira - om. sandi
5. 4v she-t Oldwalls Idella - om. taffel
6. 4v she-t Noelia - om. Natalia
7. 8v she-o Trick vs. Magic - om. Mirkku
8. 7v wa-t Anfarwol Peryna - om. sandi
9. 6v bsp-t Gwalchmai Jayden - om. Ginevra
10. 4v bsp-t Good News - om. Dimma
Tulokset: 1-2-8-9-4-3-6-5-7-10

#6 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-t Royal Silly - om. Milja H.
2. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
3. 4v she-o Spot Ragged - om. Milja H.
4. 4v wa-o Ysberin - om. Natalia
5. 4v wa-o Rhawn Penllwyn - om. taffel
6. 4v bsp-o Smarty Pants - om. Anarchy
7. 5v bsp-o Whiteton Bryon - om. Sakkura
Tulokset: 7-1-5-2-3-6-4

#7 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v wa-t Cilffriw - om. Odeya
2. 4v she-t Secoya Wend - om. Milja H.
3. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
4. 4v she-o Leeswood Marvel - om. taffel
5. 4v she-o Quick Creepy - om. Milja H.
6. 4v wa-t Delwen - om. Natalia
Tulokset: 1-5-4-2-6-3

#8 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v kb-o Belclare Eadric - om. Sakkura
2. 8v she-t Nira Childhood's Beginning - om. Suvi
3. 5v she-t Azure Moon - om. taffel
4. 4v wa-t Anghard - om. Natalia
5. 4v wa-t Niamh Poppy - om. Natalia
6. 4v she-o Branch Defiant - om. Milja H.
7. 4v she-o Wrist Consist - om. Milja H.
Tulokset: 3-6-2-4-1-7-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!