PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.12.2017 / CAS 48 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 09.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wd-o Emrys - om. Anarchy
2. 4v wd-t Hoskins Lucy - om. Odeya
3. 7v wd-o Anfarwol Elifon - om. sandi
4. 4v wc-o Amaethon - om. taffel
5. 4v nvh-o Lodwicke - om. taffel
6. 5v wc-t Whittal Tristyn - om. Odeya
Tulokset: 3-5-1-4-6-2

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v pnp-t Marley 'n Mi - om. Anarchy
2. 15v highl-t Skye of Airdrie - om. sandi
3. 4v dales-o Bumemon - om. taffel
4. 5v wc-t Penyfan - om. Odeya
5. 4v ic-o Multa Tuli - om. miivi
6. 4v nvh-o Marius - om. miivi
7. 5v wd-t Trefriw - om. Odeya
Tulokset: 5-2-6-1-3-7-4

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wd-o Cadwalader - om. miivi
2. 4v wc-o Cadfan - om. Natalia
3. 4v nvh-t Grethe - om. miivi
4. 7v wd-t Anfarwol Pebeg - om. sandi
5. 4v pnp-t Ruuds Almisse - om. Anarchy
6. 4v wc-t Owena - om. Natalia
Tulokset: 6-2-3-4-1-5

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v nvh-t Borghild - om. miivi
2. 9v fell-o Brackendale Dragon Puff - om. sandi
3. 4v hafl-t Georgina Freja - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v hafl-o Gesundheit - om. Dimma
2. 4v wd-o Iorwerth - om. miivi
3. 4v nvh-t Henriette - om. miivi
Tulokset: 3-1-2

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wd-o Anfarwol Felwen - om. sandi
2. 4v hafl-t Brendagi - om. Dimma
3. 5v nvh-o Bård - om. miivi
4. 6v hafl-t Bon Bon von Voll - om. Anarchy
5. 6v wd-o Luc Pew - om. miivi
6. 6v dales-o Kronos Theodor - om. Natalia
7. 8v wd-o Anfarwol Manadan - om. sandi
Tulokset: 5-2-3-1-4-6-7

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v nvh-t Solheim - om. miivi
2. 6v nvh-o Hallvardur - om. miivi
3. 8v wc-t Anfarwol Mawra - om. sandi
4. 4v hafl-o Trostland - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!