PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.12.2017 / CAS 48 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 09.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Iddlyn - om. sandi
2. 3v conn-t No Way to Treat a Lady - om. Juulia
3. 6v conn-o Flinel Omar - om. taffel
4. 3v lew-t Creamy Concern GINN - om. Ginevra
5. 4v conn-o Quirin Ping - om. Odeya
6. 5v wb-t Chwilog Kidwelly - om. Odeya
7. 4v lew-t Clausholms Study In Pink - om. Anarchy
8. 13v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel
9. 3v wb-t Awen Povey - om. Milja H.
10. 8v wb-o Anfarwol Nhyrwle - om. Natalia
11. 4v lew-o Derian Draco - om. Anarchy
12. 8v wb-t Anfarwol Mawrah - om. Dimma
13. 3v conn-t Date Expectations - om. Juulia
Tulokset: 10-11-2-1-4-5-6-13-12-9-8-7-3

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v conn-o Conchobhar - om. miivi
2. 4v wb-t Delyth - om. Natalia
3. 4v wb-t Aerona - om. Natalia
4. 4v rp-o Sportsmanlike - om. taffel
5. 4v conn-t Clídna - om. miivi
Tulokset: 5-2-3-1-4

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v conn-t Frideswide - om. Natalia
2. 4v wb-t Lunete - om. Natalia
3. 9v wb-o Anfarwol Jerry - om. sandi
4. 8v wb-o Anfarwol Addun - om. sandi
5. 6v conn-o Ádhamh Alastar - om. Anarchy
6. 9v wb-o Anfarwol Rondre - om. taffel
7. 4v wb-t Little Mermaid - om. miivi
8. 5v wb-o Anfarwol Algaro - om. Dimma
9. 5v wb-o Ffug Peredur - om. Anarchy
10. 4v conn-t Bláthnat - om. miivi
Tulokset: 8-4-6-3-9-5-10-7-1-2

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v lew-t Clausholms Hufflepuff - om. Anarchy
2. 10v wb-o Anfarwol Masil - om. sandi
3. 6v wb-t Penllyn Binion Yspadaden - om. Anarchy
4. 10v wb-t Anfarwol Vera - om. sandi
Tulokset: 2-4-3-1

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
2. 5v conn-o Barrfhionn KIN - om. Dimma
3. 9v wb-o Anfarwol Jerell - om. Milja H.
4. 12v wb-o Anfarwol Gwallyn - om. Milja H.
5. 9v wb-t Anfarwol Rhonue - om. sandi
6. 9v wb-t Anfarwol Elina - om. sandi
Tulokset: 3-1-5-2-6-4

#6 G1 Nips Emerald Challenge (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v wb-o Anfarwol Belgrath - om. taffel
2. 9v wb-t Anfarwol Eval - om. taffel
3. 15v wsp-o Moral Boost Anf - om. Dimma
4. 5v wb-t Gwennalarch - om. miivi
5. 6v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
6. 10v wb-t Anfarwol Teidon - om. sandi
7. 13v wb-t Anfarwol Gwynllan - om. Milja H.
8. 12v wb-t Anfarwol Ceraf - om. Natalia
9. 10v wb-t Anfarwol Rhosie - om. sandi
10. 9v conn-t Lightsinger - om. Odeya
Tulokset: 7-5-8-9-3-2-4-10-1-6

#7 G1 Mic Adranes' Young Promises (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v conn-ori Elton Ping - om. Odeya
4v conn-ori Quinto Ping - om. Odeya
Peruttu!

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!