PLJ - laukkakilpailu

Aika 08.12.2017 / CAS 48 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 07.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 8.5f D, 5-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wc-t Whittal Tristyn - om. Odeya
2. 5v wd-o Emrys - om. Anarchy
3. 6v wd-o Baddon - om. Anarchy
4. 5v wc-o Hywela Tonyrefail - om. Odeya
5. 3v wd-t Trith - om. Reprobate
6. 10v highl-o Grago of Swildie - om. sandi
Tulokset: 4-6-1-2-3-5

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wd-t Ceriddwen - om. miivi
2. 15v highl-t Skye of Airdrie - om. sandi
3. 4v pnp-t Ruuds Almisse - om. Anarchy
4. 5v isl-t Ástný frá Borgarfjörður - om. Suvi
5. 4v wd-t Gwenllian - om. miivi
6. 4v wc-o Cadfan - om. Natalia
7. 4v pnp-t Marley 'n Mi - om. Anarchy
8. 5v wc-t Penyfan - om. Odeya
9. 5v wd-t Trefriw - om. Odeya
Tulokset: 6-5-1-9-3-4-8-7-2

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wd-o Cadwalader - om. miivi
2. 4v nvh-t Grethe - om. miivi
3. 4v wc-t Sioned - om. Natalia
4. 8v isl-t Alvör frá Loðmundur - om. Suvi
5. 4v hafl-t Georgina Freja - om. Dimma
6. 8v wd-o Anfarwol Manadan - om. sandi
7. 4v wc-t Owena - om. Natalia
8. 5v wd-o Caerleon - om. Odeya
Tulokset: 6-2-7-8-5-4-3-1

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v nvh-t Borghild - om. miivi
2. 5v nvh-o Bård - om. miivi
3. 6v dales-o Kronos Theodor - om. Natalia
4. 4v hafl-t Adalia - om. Dimma
5. 9v fell-o Brackendale Dragon Puff - om. sandi
6. 6v wd-t Guinglain Arwyn - om. Anarchy
7. 6v hafl-t Bon Bon von Voll - om. Anarchy
Tulokset: 6-2-1-7-4-3-5

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v hafl-tamma Brendagi - om. Dimma
Peruttu!

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
8v wc-tamma Anfarwol Mawra - om. sandi
9v wd-ori Anfarwol Pug - om. sandi
Peruttu!

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 8.5f D, 5-15yo R4 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
9v wc-tamma Anfarwol Madam - om. sandi
7v wd-tamma Anfarwol Cee - om. sandi
Peruttu!

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!