PLJ - laukkakilpailu

Aika 30.11.2017 / CAS 48 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 29.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 2

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 6f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G1 Sledger Race (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G1 Tiguando Special (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G1 Kambiz Trial (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v dart-t Nye Kinsey - om. Odeya
2. 4v gr-o Rieth Asbeloth - om. taffel
3. 5v exm-t Wescott Synnove - om. Odeya
4. 6v nf-t Tell Me Why - om. Mirkku
Tulokset: 2-4-3-1

#2 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v dart-o Tudor Ping - om. Odeya
2. 4v gr-t Khordawan Tibers - om. taffel
3. 3v exm-o Nightmare Ping - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1

#3 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 7v exm-o Philander - om. Odeya
2. 9v kasp-r Clikker - om. Anarchy
3. 4v poa-o Petera - om. Natalia
4. 4v nf-o Garath - om. taffel
5. 7v exm-t Gladwyn Myrtie - om. Odeya
6. 6v dart-o Rise Up - om. Mirkku
7. 4v kasp-o Amir - om. Anarchy
8. 4v poa-t Rozabela - om. Natalia
Tulokset: 6-3-2-8-7-5-4-1

#4 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v kasp-t Jìminā - om. Anarchy
2. 4v kasp-o Kalif - om. Anarchy
3. 4v poa-o Anaru - om. Natalia
4. 5v kasp-o Golzar - om. Odeya
5. 4v poa-o Wiremu - om. Natalia
6. 6v dart-o Bunkerpook - om. taffel
Tulokset: 6-5-3-4-1-2

#5 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 12v dart-t CCF Vianna - om. sandi
2. 7v kasp-o Soheil Zand - om. Odeya
3. 15v exm-t Gwenevere - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

#6 G3 5f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v gr-o Erengisle - om. taffel
2. 4v poa-t Awhina - om. Natalia
3. 7v dart-t Rosamond - om. Odeya
Tulokset: 3-1-2

#7 G2 6f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v nf-o Carbry - om. Natalia
2. 6v kasp-o Aurang - om. Odeya
3. 4v kasp-t Taraneh - om. Anarchy
4. 4v kasp-t Adriana Agata - om. Dimma
Tulokset: 1-3-4-2

#8 G1 Sledger Race (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 5f D, 4yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
4v kasp-tamma Shokufeh - om. Odeya
Peruttu!

#9 G1 Tiguando Special (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 5f T, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 6v dart-o Chadwick - om. Odeya
2. 5v gr-o Magnus II - om. Dimma
3. 9v poa-o Space Roulette Nips - om. Tinúvel
Tulokset: 2-3-1

#10 G1 Kambiz Trial (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1.5f D, 4-15yo R2 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v exm-t Darmina - om. Odeya
2. 5v gr-t Ebba Ada - om. Dimma
3. 7v kasp-t Gordia - om. Odeya
4. 15v poa-t Girl From 'Murica - om. Tinúvel
Tulokset: 1-2-3-4

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!