PLJ - laukkakilpailu

Aika 24.11.2017 / CAS 48 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 23.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji risueste
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 6f T 5 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 7f T 6 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G1 Blackest Mind Ni Mini Memorial (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f T 2 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Jada - om. sandi
2. 4v wb-t Branwen - om. Natalia
3. 5v wel-o Monster Fight - om. Anarchy
4. 4v conn-o Aonghus - om. miivi
5. 5v conn-t Bampford Beulah - om. Odeya
6. 10v wb-o Anfarwol Golhod - om. sandi
7. 4v lew-o Eisbär - om. Ginevra
8. 6v conn-t Ophelia Ó Catháin - om. Anarchy
9. 5v wb-t Cybi Brice - om. Odeya
10. 4v conn-t Muirenn - om. miivi
11. 4v conn-o Minhocao - om. Natalia
Tulokset: 10-5-3-6-2-7-11-1-4-9-8

#2 maiden 4f T 3 estettä, 4-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wb-o Goronwy - om. Natalia
2. 4v lew-t Lorelei BUG - om. Ginevra
3. 4v wb-o Govannon - om. miivi
4. 10v wb-t Anfarwol Caddill - om. sandi
5. 10v wb-t Anfarwol Hebs - om. sandi
6. 4v lew-t Derian Honeydukes - om. Anarchy
7. 4v lew-o Derian Draco - om. Anarchy
8. 4v conn-o Dagda - om. miivi
9. 5v conn-o Rhoslefair Wathen - om. Odeya
10. 4v wb-o Myrddin - om. Natalia
11. 5v conn-o Hodgkin Jac - om. Odeya
Tulokset: 11-6-10-5-7-1-8-2-9-4-3

#3 allowance 4f T 3 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v wb-t Igerna Enid - om. Odeya
2. 5v wb-o Cyfarthfa Tregaron - om. Odeya
3. 9v lew-t Nira Terrible Terror - om. Ginevra
4. 5v wb-o Medraut - om. miivi
Tulokset: 1-2-3-4

#4 allowance 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v wb-o Beynam - om. Odeya
2. 6v wb-t Eheubryd Beddoe - om. Odeya
3. 5v conn-o Harcher Mac Ćarthaigh - om. Anarchy
4. 10v lew-o Psycho Nips - om. Ginevra
Tulokset: 1-3-4-2

#5 G3 5f T 4 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 11v wb-o Anfarwol Tredien - om. sandi
2. 11v wb-t Anfarwol Trisha - om. sandi
3. 6v wb-o Druidston Gamon - om. Odeya
4. 5v rp-o Flash Grenade - om. miivi
5. 5v conn-t Meridian - om. Dimma
6. 5v rp-t Midnight Fun - om. miivi
Tulokset: 5-4-1-2-3-6

#6 G3 6f T 5 estettä, 5-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 8v conn-o Blanchard Lorcan - om. Odeya
2. 11v wb-o Anfarwol Dogi - om. sandi
3. 5v wb-o Gruddyeu - om. miivi
4. 5v conn-o Albrecht De Brún - om. Anarchy
5. 5v wb-o Teifion - om. miivi
6. 7v lew-t Hectic Heresy - om. Ginevra
7. 9v wb-o Inuysybel - om. Anarchy
8. 11v lew-o Ekkehard 5594 - om. Tinúvel
9. 11v wb-t Anfarwol Llawra - om. sandi
Tulokset: 9-1-8-2-3-6-7-4-5

#7 G2 7f T 6 estettä, 5-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 6v wb-t Matilda Eglwysilan - om. Dimma
2. 6v wb-o Evrawg - om. miivi
3. 12v wb-t Anfarwol Glennan - om. sandi
4. 6v wb-t Eiriana - om. miivi
5. 11v wb-t Anfarwol Annwyn - om. sandi
Tulokset: 5-1-2-4-3

#8 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper prep) 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v wb-t Yestin Garanwyn - om. Dimma
2. 5v conn-t Amoria Ping - om. Odeya
3. 5v wb-o Anfarwol Manny - om. sandi
4. 5v conn-t Moaning Myrtle - om. miivi
Tulokset: 2-1-3-4

#9 G1 Blackest Mind Ni Mini Memorial (Ponybreeders' Cup Mini Jump prep) 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Cynna - om. sandi
2. 5v conn-o Tighearnán KIN - om. Dimma
3. 6v conn-t Lia Ping - om. Odeya
4. 12v wb-o Anfarwol Morcouse - om. sandi
Tulokset: 4-3-2-1

#10 G1 Belladonna Mic Nationals (Ponybreeders' Cup Steeplechase prep) 10f T 8 estettä, 6-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-o Anfarwol Tren Mabog - om. sandi
2. 13v wb-t Anfarwol Blodeuyn - om. Emma
3. 15v wb-o Anfarwol Kynan - om. Dimma
4. 12v wb-t Anfarwol Cat Cara - om. sandi
Tulokset: 1-4-3-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!