LJ - laukkakilpailu

Aika 11.12.2017 / CAS 48 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 10.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#8 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Duvernua - om. Odeya
2. 3v at-t Matryona D - om. Dimma
3. 3v at-t Lazebny - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3

#2 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 5v don-t Zinoviya Zoya - om. Dimma
Tulokset: 1-4-2-3

#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
2. 3v don-t Azot - om. Anarchy
3. 3v at-t Feodora - om. Natalia
4. 3v at-o Georgiy D - om. Dimma
5. 3v at-o Tsygan - om. Odeya
6. 3v at-o Boryenka - om. Natalia
Tulokset: 5-3-1-6-4-2

#4 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Gor - om. Odeya
2. 5v at-o Okun - om. Odeya
3. 5v tersk-t Zhenya Zina - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2

#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-o Fadeuka - om. Natalia
2. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
3. 6v at-o Remizov - om. Odeya
4. 3v at-o Yantarno - om. Odeya
5. 3v at-o Aloysha - om. Natalia
6. 3v don-t Rtut’ - om. Anarchy
Tulokset: 6-4-2-5-3-1

#6 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Ymaraz Parag - om. Odeya
2. 6v at-o Dizhur - om. Odeya
3. 4v at-t Kirochka - om. Natalia
4. 5v turk-t Yevpraksiya R - om. Dimma
Tulokset: 4-2-3-1

#7 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 5v at-o Ekstrem - om. Odeya
2. 5v at-t Gadjula - om. Odeya
3. 4v at-t Marinochka - om. Natalia
4. 4v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
Tulokset: 2-3-4-1

#8 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 4v at-o Matvey - om. Natalia
2. 6v at-t Ujva - om. Odeya
3. 4v at-t Halina Parag - om. Odeya
4. 4v don-o Jerald BW - om. Dimma
5. 4v at-t Ekaterina - om. Natalia
6. 7v at-o Ignatius S - om. sandi
Tulokset: 5-2-6-4-3-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!