LJ - laukkakilpailu

Aika 12.04.2022 / CAS 67 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 11.04.2022 klo 21 mennessä
Järjestäjä 10361 / Syringa Ranch
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
#5 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
#6 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v tersk-t Urgently Pany - om. Dimma
2. 3v at-t Valmaryan Terezilya - om. Launi
3. 3v at-t Valmaryan Akmaral - om. Launi
Tulokset: 2-1-3

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. 4v tersk-o Utopia - om. Dimma
3. 5v at-o Vetšnaja Merzlota - om. Launi
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-4-2-5

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v don-o Assess Rowlands - om. Dimma
2. 4v don-o Llanfachraeth Service - om. Dimma
3. 5v turk-o Grozá - om. Launi
4. 3v at-t Pervichnoye Fou - om. 10361
Tulokset: 2-3-4-1

#4 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
1. 5v at-t Pustelgá - om. Launi
2. 6v tersk-t Lazorevka - om. Launi
3. 4v at-t Polnoye Serdtse - om. 10361
Tulokset: 3-1-2

#5 G1 Zephaniah KTN Stakes (Russian Cup Distance prep) 19.5f D, 4-8yo R4 open || 285000 - 171000 - 114000 - 57000 - 28500 v€
1. 6v don-t Perepjolka - om. Launi
2. 5v turk-t Jungle - om. Dimma
3. 4v at-t Anahita - om. 10361
4. 6v turk-t Belyi Almaz - om. Launi
5. 5v at-t Volkova Varya - om. 10361
6. 4v at-o Report - om. Dimma
Tulokset: 6-3-2-5-4-1

#6 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 8v at-t Trudy - om. relasa
2. 4v at-o Kazan Fou - om. 10361
3. 5v don-o Serébrjanyi - om. Launi
4. 5v turk-t Magical - om. Dimma
5. 4v at-o Firouz - om. 10361
6. 4v at-o Weston Val - om. Dimma
7. 6v tersk-o Pravda - om. Launi
Tulokset: 7-4-6-2-1-3-5

© 2017-2023 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä sähköpostilla!