LJ - laukkakilpailu

Aika 22.11.2017 / CAS 48 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 21.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 16f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G3 16f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#9 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G2 16f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#11 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
#12 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
2. 3v at-o Benedikt Daniil - om. Dimma
3. 3v at-t Evia Parag - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1

#2 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 8v don-t Therisa S - om. Elly
2. 3v at-o Dmitriy Eduard - om. Dimma
3. 4v don-o Osip II - om. Sakkura
4. 4v tersk-o Pasha Pankrati - om. Elly
5. 3v at-o Nevzor Parag - om. Odeya
Tulokset: 4-3-1-5-2

#3 maiden 16f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v don-o Volodya Vlas - om. Dimma
2. 4v at-o Móki - om. Elly
3. 5v tersk-o Vilen Vissarion - om. Elly
Tulokset: 2-3-1

#4 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Algon ‘B - om. Dimma
2. 3v don-o Železo - om. Anarchy
3. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
4. 4v tersk-t Olga W - om. Sakkura
Tulokset: 1-2-3-4

#5 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v don-t Kislorod - om. Anarchy
2. 3v at-t Loran - om. Reprobate
3. 4v don-t Praskovya D - om. Elly
4. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
Tulokset: 2-3-1-4

#6 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
2. 5v tersk-t Yelena Yana - om. Dimma
3. 4v at-o Imtiyaz - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

#7 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Cesura - om. Odeya
2. 5v at-t Khizel 'B - om. sandi
3. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
Tulokset: 1-3-2

#8 G3 16f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
2. 5v at-t Legenya - om. Odeya
3. 4v at-t Kalinaz - om. Reprobate
Tulokset: 1-2-3

#9 G2 10f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 8v don-t Siria S - om. Elly
2. 4v at-t Tihana IY - om. Odeya
3. 3v at-t Cherul S - om. Dimma
4. 5v at-o Viral S - om. sandi
Tulokset: 4-2-3-1

#10 G2 16f D, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 5v at-t Venera Yeva - om. Dimma
2. 4v at-t Izias - om. Reprobate
3. 4v at-t Arzu IY - om. Odeya
4. 4v at-o Nestor Nazar - om. sandi
Tulokset: 1-2-3-4

#11 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
1. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
2. 8v at-o Merlat S - om. sandi
3. 4v at-o Krzys Parag - om. Odeya
4. 4v at-o Dagan IY - om. Dimma
5. 8v at-o Diyamos S - om. sandi
Tulokset: 3-2-1-5-4

#12 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€
1. 4v at-o Ilarion Parag - om. Dimma
2. 4v at-o Aufrer - om. Reprobate
3. 8v at-o Lagon S - om. sandi
4. 4v at-o Ignav Parag - om. Odeya
5. 8v at-o Kiril S - om. sandi
Tulokset: 2-4-5-1-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!