LJ - laukkakilpailu

Aika 26.11.2017 / CAS 48 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 25.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G2 16f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#11 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#12 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Irinei Karp - om. Dimma
2. 3v at-t Lazebny - om. Odeya
3. 3v at-t Duvernua - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Pubil S - om. Dimma
2. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
3. 3v at-o Tzor Parag - om. Odeya
4. 3v at-t Czarina - om. Natalia
5. 3v at-t Alewndra - om. Natalia
Tulokset: 2-3-1-4-5

#3 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-t Sonechka - om. Natalia
2. 5v tersk-t Zhenya Zina - om. Dimma
3. 4v at-t Zenaide - om. sandi
4. 8v don-t Therisa S - om. Elly
Tulokset: 2-4-1-3

#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
2. 3v at-o Georgiy D - om. Dimma
3. 4v don-o Osip II - om. Sakkura
4. 3v at-t Feodora - om. Natalia
5. 3v don-t Herfstkleuren - om. Anarchy
Tulokset: 1-4-2-5-3

#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
2. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
3. 3v at-o Fadeuka - om. Natalia
4. 3v don-t Rtut’ - om. Anarchy
5. 3v at-t Iltor - om. Reprobate
Tulokset: 4-3-5-2-1

#6 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-t Ymaraz Parag - om. Odeya
2. 4v at-o Vanechka - om. Natalia
3. 5v turk-t Yevpraksiya R - om. Dimma
4. 4v at-o Bazyli Parag - om. Odeya
5. 4v at-t Parashien - om. Natalia
Tulokset: 1-3-2-4-5

#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Marinochka - om. Natalia
2. 3v at-t Loran - om. Reprobate
3. 5v at-t Gadjula - om. Odeya
4. 4v at-t Kirochka - om. Natalia
5. 3v at-o Anton Aristarkh - om. Dimma
6. 6v at-o Remizov - om. Odeya
Tulokset: 5-2-4-3-1-6

#8 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 6v at-o Dizhur - om. Odeya
2. 4v at-t Kalinaz - om. Reprobate
3. 4v at-o Andrusha - om. Natalia
4. 5v turk-o Yura Zinoviy - om. Dimma
5. 4v at-t Ekaterina - om. Natalia
Tulokset: 5-3-4-1-2

#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v at-o Semyon - om. Natalia
2. 5v at-o Ekstrem - om. Odeya
3. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
4. 4v at-o Igoryok - om. Natalia
5. 4v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1-5-4

#10 G2 16f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 8v don-t Siria S - om. Elly
2. 4v at-t Halina Parag - om. Odeya
3. 5v at-t Lagunov Gala - om. Natalia
4. 4v at-t Izias - om. Reprobate
5. 5v at-o Lagunov Feodosi - om. Natalia
Tulokset: 2-1-4-5-3

#11 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 6v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma
2. 4v at-o Matvey - om. Natalia
3. 6v at-t Jatzuba Nouvel - om. Odeya
4. 6v at-o Vasilii IY - om. sandi
Tulokset: 3-4-1-2

#12 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
2. 5v at-t Galina Gavriila - om. Dimma
3. 8v at-o Merlat S - om. sandi
4. 8v at-o Diyamos S - om. sandi
Tulokset: 2-3-4-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!