LJ - Russian Sim Cup

Sijainti Venäjä
Aika 20.09.2017 / CAS 47 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 19.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / sandi
Laji sileä
Roturyhmä 4

- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / lähtö, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti hevosia, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 15 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta.

Yli 3-vuotiaille avoimiin G1-tason lähtöihin osallistumiseen tarvitaan joko hyväksytty tulos preplähdöstä kuluvalta vuodelta, tai voitto preplähdöstä/BC-päälähdöstä edelliseltä/toissavuodelta (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G2 Russian Cup Juvenile Turf suhteutettu arvonta 9f T, 3yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#2 G2 Russian Cup Easy suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#3 G1 Russian Cup Juvenile suhteutettu arvonta 10f D, 3yo R4 open || 800000 - 480000 - 320000 - 160000 - 80000 v€
#4 G1 Russian Cup Turf suhteutettu arvonta 14f T, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
#5 G1 Russian Cup Distance suhteutettu arvonta 20f D, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
#6 G1 Russian Cup Classic suhteutettu arvonta 12f D, 4-8yo R4 open || 1000000 - 600000 - 400000 - 200000 - 100000 v€

Tulokset

#1 G2 Russian Cup Juvenile Turf suhteutettu arvonta 9f T, 3yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 3v at-o Igoryok - om. Natalia (2n)
2. 3v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma / Briarwood Stables (2n)
3. 3v at-o Viralik S - om. sandi / Síoraí Acres (5n)
4. 3v at-t Inessa - om. Natalia (2n)
Tulokset: 4-3-2-1

#2 G2 Russian Cup Easy suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 5v at-t Kosma - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
2. 4v at-t Lagunov Gala - om. Natalia (1n)
3. 5v at-t Ysada 'B - om. Taija / Il'ya Racehorses (4n)
4. 4v at-o Viral S - om. sandi / Síoraí Acres (4n)
5. 4v at-t Tamara Zelenko - om. Natalia (2n)
Tulokset: 3-4-1-2-5

#3 G1 Russian Cup Juvenile suhteutettu arvonta 10f D, 3yo R4 open || 800000 - 480000 - 320000 - 160000 - 80000 v€
1. 3v at-o Kir-Putin S - om. sandi / Síoraí Acres (7n)
2. 3v at-o Galerkin - om. miivi / Alien Planet (4n)
3. 3v at-o Ilarion Parag - om. Dimma / Briarwood Stables (2n)
4. 3v at-o Babur IY - om. Taija / Il'ya Racehorses (9n)
5. 3v turk-t Oksana G - om. Dimma / Briarwood Stables (3n)
6. 3v don-o Balhash - om. Anarchy / Anarchie (3n)
7. 3v at-o Ignav Parag - om. Odeya (4n)
8. 3v don-t Angara - om. Anarchy / Anarchie (2n)
Tulokset: 4-1-6-2-5-7-8-3

#4 G1 Russian Cup Turf suhteutettu arvonta 14f T, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
1. 4v at-t Lagunov Marietta - om. Natalia (4n)
2. 4v tersk-o Radyamir BW - om. Natalia (5n)
3. 4v at-t Rakita - om. Odeya / Paragon Racing (5n)
4. 5v at-o Zaltsman - om. Odeya / Paragon Racing (5n)
5. 7v at-o Izzet IY - om. Taija / Il'ya Racehorses (9n)
6. 5v tersk-o Rostislav BW - om. Dimma / Briarwood Stables (5n)
7. 5v at-o Melekor S - om. sandi / Síoraí Acres (6n)
Tulokset: 5-6-7-2-4-1-3

#5 G1 Russian Cup Distance suhteutettu arvonta 20f D, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
1. 4v at-o Sagano - om. Odeya / Paragon Racing (7n)
2. 5v at-t Nevra - om. Odeya / Paragon Racing (5n)
3. 7v at-o Menes IY - om. Taija / Il'ya Racehorses (5n)
4. 4v at-o Vural IY - om. Dimma / Briarwood Stables (6n)
5. 4v at-o Evren IY - om. Dimma / Briarwood Stables (3n)
6. 4v at-o Doruk IY - om. sandi / Síoraí Acres (6n)
Tulokset: 1-2-3-5-4-6

#6 G1 Russian Cup Classic suhteutettu arvonta 12f D, 4-8yo R4 open || 1000000 - 600000 - 400000 - 200000 - 100000 v€
1. 8v at-t Zusa S - om. Dimma / Briarwood Stables (4n)
2. 7v at-o Gursel IY - om. Taija / Il'ya Racehorses (7n)
3. 4v at-t Bakrans - om. miivi / Alien Planet (2n)
4. 4v don-o Groznyi - om. Anarchy / Anarchie (2n)
5. 4v at-o Chekvin - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
6. 7v at-o Klemens IY - om. Natalia (6n)
7. 4v at-t Lagunov Agrafena - om. Natalia (3n)
8. 5v at-t Milena IY - om. Dimma / Briarwood Stables (8n)
9. 6v at-o Chernobyl S - om. sandi / Síoraí Acres (4n)
Tulokset: 6-4-2-9-8-5-1-3-7

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!