LJ - Russian Sim Cup

Sijainti Venäjä
Aika 07.03.2018 / CAS 49 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 06.03.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Sakkura
Laji sileä
Roturyhmä 4

- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / lähtö, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti hevosia, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 15 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta.

Yli 3-vuotiaille avoimiin G1-tason lähtöihin osallistumiseen tarvitaan joko hyväksytty tulos preplähdöstä kuluvalta vuodelta, tai voitto preplähdöstä/BC-päälähdöstä edelliseltä/toissavuodelta (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G2 Russian Cup Juvenile Turf suhteutettu arvonta 9f T, 3yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#2 G2 Russian Cup Easy suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
#3 G1 Russian Cup Juvenile suhteutettu arvonta 10f D, 3yo R4 open || 800000 - 480000 - 320000 - 160000 - 80000 v€
#4 G1 Russian Cup Turf suhteutettu arvonta 14f T, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
#5 G1 Russian Cup Distance suhteutettu arvonta 20f D, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
#6 G1 Russian Cup Classic suhteutettu arvonta 12f D, 4-8yo R4 open || 1000000 - 600000 - 400000 - 200000 - 100000 v€

Tulokset

#1 G2 Russian Cup Juvenile Turf suhteutettu arvonta 9f T, 3yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 3v at-t Ninette - om. Natalia (4n)
2. 3v at-t Hzya Parag - om. Odeya (3n)
3. 3v at-t Tatianna - om. Natalia / Miracle Thoroughbreds (4n)
4. 3v at-t Berta S - om. sandi / Síoraí Acres (5n)
5. 3v at-o Kiryan Parag - om. Odeya (5n)
Tulokset: 4-5-1-3-2

#2 G2 Russian Cup Easy suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 4v at-o Kronid - om. miivi (5n)
2. 4v at-o Milán - om. sandi (5n)
3. 4v at-o Largi - om. miivi (6n)
4. 4v at-o Boryenka - om. Natalia (5n)
5. 4v at-t Loran - om. Reprobate / Najar Racers (5n)
6. 4v at-t Efera Parag - om. Odeya (6n)
7. 5v at-t Kalinaz - om. Reprobate / Najar Racers (4n)
8. 7v turk-t Snezhana BW - om. Dimma / Briarwood Stables (6n)
Tulokset: 6-2-4-8-3-1-7-5

#3 G1 Russian Cup Juvenile suhteutettu arvonta 10f D, 3yo R4 open || 800000 - 480000 - 320000 - 160000 - 80000 v€
1. 3v at-t Paradiz Parag - om. Odeya (4n)
2. 3v at-t Nabat - om. Natalia (7n)
3. 3v at-o Igoshin Parag - om. Odeya / Miracle Thoroughbreds (8n)
4. 3v at-t Stephania - om. Natalia (7n)
5. 3v at-o Varyar ‘B - om. Dimma / Briarwood Stables (7n)
6. 3v don-t Perestupen’ - om. Anarchy / Anarchie (6n)
7. 3v at-o Vanna IY - om. sandi / Síoraí Acres (12n)
Tulokset: 3-5-7-2-1-6-4

#4 G1 Russian Cup Turf suhteutettu arvonta 14f T, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
1. 4v don-o Zoloto - om. Anarchy / Anarchie (6n)
2. 4v at-o Rodion - om. Dimma / Briarwood Stables (10n)
3. 6v at-t Varilia S - om. sandi / Síoraí Acres (8n)
4. 6v at-t Mizaela AET - om. Tinúvel / Radgbug Racers (4n)
5. 5v at-t Halina Parag - om. Odeya / Açyk Akhaltekes (8n)
6. 6v at-t Kubinka BHE - om. Tinúvel / Radgbug Racers (2n)
7. 6v at-o Leoden BW - om. Dimma / Briarwood Stables (8n)
Tulokset: 2-3-7-4-5-1-6

#5 G1 Russian Cup Distance suhteutettu arvonta 20f D, 4-8yo R4 open || 900000 - 540000 - 360000 - 180000 - 90000 v€
1. 7v at-t Yelizha S - om. sandi / Síoraí Acres (8n)
2. 6v at-o Evren IY - om. Dimma / Briarwood Stables (8n)
3. 5v at-o Maalik - om. miivi / Alien Planet (4n)
4. 4v at-t Zherna Parag - om. Odeya (6n)
5. 5v at-t Anna IY - om. Dimma / Briarwood Stables (6n)
6. 4v at-o Lyova Parag - om. Odeya (7n)
Tulokset: 6-3-4-2-1-5

#6 G1 Russian Cup Classic suhteutettu arvonta 12f D, 4-8yo R4 open || 1000000 - 600000 - 400000 - 200000 - 100000 v€
1. 5v tersk-t Olga W - om. Sakkura / Zemniak Stud (9n)
2. 4v at-o Nevzor Parag - om. Odeya / Miracle Thoroughbreds (8n)
3. 5v at-t Kostina - om. miivi / Alien Planet (5n)
4. 4v at-o Bergan S - om. sandi / Síoraí Acres (8n)
5. 4v at-t Larisa BW - om. Dimma / Briarwood Stables (7n)
6. 4v at-t Alyona Parag - om. Odeya / Açyk Akhaltekes (8n)
Tulokset: 2-6-4-1-3-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!