PLJ - Ponybreeders' Cup: Main Day R3

Sijainti
Aika 23.09.2017 / CAS 47 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 22.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / sandi
Laji molemmat
Roturyhmä 3

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Gold Tiara suhteutettu arvonta 8f D, 4-15yo R3 F&M || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Gold Crown suhteutettu arvonta 8f D, 4-15yo R3 C&G || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara suhteutettu arvonta 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown suhteutettu arvonta 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Gold Tiara suhteutettu arvonta 8f D, 4-15yo R3 F&M || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Folie - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
2. 11v wb-t Mitrim - om. Anarchy / Anarchie (1n)
3. 5v conn-t Meryl Ping - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
4. 4v conn-t Favorite Flannel - om. Nerita / team Cinnamoroll (2n)
5. 10v wb-t Anfarwol Aurica - om. sandi / Anfarwol Acres (3n)
6. 8v wb-t Nira Siany Bunner - om. taffel / Nidavellir (4n)
7. 10v wb-t Anfarwol Caea - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
Tulokset: 6-4-7-1-3-5-2

#2 G1 Ponybreeders' Cup Gold Crown suhteutettu arvonta 8f D, 4-15yo R3 C&G || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Grisson - om. sandi / Anfarwol Acres (2n)
2. 8v conn-o Daimler - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
3. 8v wb-o Anfarwol Belgrath - om. taffel / Nidavellir (4n)
4. 5v conn-o Frayed Ping - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
5. 10v wb-o Anfarwol Jered - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
6. 4v conn-o Ice Breaker - om. Nerita / team Cinnamoroll (2n)
Tulokset: 5-6-2-1-4-3

#3 G1 Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Tiara suhteutettu arvonta 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 F&M || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 7v conn-t Queshire Isibeal - om. Odeya / Paragon Racing (5n)
2. 12v wb-t Anfarwol Fiona - om. sandi / Anfarwol Acres (7n)
3. 12v wb-t Anfarwol Blodeuyn - om. Emma (4n)
4. 5v conn-t Amberley Ping - om. Dimma / Kinborough Ponies (9n)
5. 12v wb-t Anfarwol Gwenwerth - om. sandi / Anfarwol Acres (8n)
Tulokset: 5-1-4-2-3

#4 G1 Ponybreeders' Cup Jumpers' Gold Crown suhteutettu arvonta 8f T 7 estettä, 5-15yo R3 C&G || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 6v lew-o Kalskag Zezer - om. Anarchy / Anarchie (7n)
2. 5v conn-o Arden Ping - om. Odeya (5n)
3. 12v wb-o Anfarwol Madiws - om. sandi / Anfarwol Acres (8n)
4. 12v wb-o Anfarwol Jeris - om. sandi / Anfarwol Acres (7n)
5. 13v wb-o Anfarwol Ionas - om. Odeya / Paragon Racing (4n)
Tulokset: 2-3-1-4-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!