PLJ - Ponybreeders' Cup: Special Day R2

Sijainti
Aika 21.09.2017 / CAS 47 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 20.09.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / sandi
Laji molemmat
Roturyhmä 2

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 8.5f D, 5-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 5f T, 4-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 8.5f T 7 estettä, 6-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 5f D 4 estettä, 5-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 8.5f D, 5-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 5v nf-t The Target - om. miivi / Alien Planet (2n)
2. 9v exm-o Leonje - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
3. 10v gr-t Älgens Karla - om. sandi / Anffilan ponitalli (1n)
4. 12v sant-o Mic Sandstorm - om. Anarchy / Anarchie (4n)
5. 7v exm-o Baldon Dax - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
6. 5v nf-o Superpower - om. Dimma / Kinborough Ponies (1n)
7. 10v gr-t Älgens Carola - om. sandi / Anffilan ponitalli (4n)
Tulokset: 4-2-7-3-6-5-1

#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 5f T, 4-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 10v kasp-t Roksana - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
2. 4v nf-t Huntress - om. miivi / Alien Planet (1n)
3. 4v nf-t Making history - om. miivi / Alien Planet (1n)
4. 7v dart-t Logoria Fiana - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
5. 5v exm-o Everill Skylar - om. Odeya / Paragon Racing (2n)
6. 4v nf-o Time After Time - om. miivi (2n)
Tulokset: 1-5-2-4-6-3

#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 8.5f T 7 estettä, 6-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 11v gr-o Älgens Calle - om. sandi / Anffilan ponitalli (6n)
2. 10v gr-o Darkstar Anf - om. sandi / Anffilan ponitalli (8n)
3. 9v kasp-t Lady Greensleeves of Loreley - om. Anarchy / Anarchie (5n)
4. 6v dart-o Ethelred - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
Tulokset: 1-2-3-4

#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 5f D 4 estettä, 5-15yo R2 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 6v exm-t Luvenia - om. Odeya / Paragon Racing (5n)
2. 8v kasp-o Teymour - om. Odeya / Paragon Racing (3n)
3. 5v knn-t Gertrud - om. miivi / Alien Planet (1n)
4. 5v knn-t Gitternet - om. miivi / Alien Planet (1n)
5. 10v exm-o Tannfried Garam - om. sandi / Anfarwol Acres (6n)
6. 5v sant-t Yuliana Nyoman - om. Dimma / Kinborough Ponies (4n)
7. 8v gr-t Lugana Anf - om. sandi / Anffilan ponitalli (5n)
8. 5v gr-o Westerberg - om. miivi / Anffilan ponitalli (1n)
Tulokset: 1-6-3-5-4-7-2-8

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!