PLJ - Ponybreeders' Cup: Special Day R1

Sijainti
Aika 23.08.2018 / CAS 51 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 22.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Milja H.
Laji molemmat
Roturyhmä 1

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 7f D, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 4f T, 4-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 7f D, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 6v amshe-t Norwood Leylah - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (1n)
2. 6v amshe-o Allenspark Axel - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (3n)
3. 8v she-o Marchand Ramsey - om. Odeya (2n)
4. 12v wa-t Anfarwol Tridyn - om. Reprobate / Crion Ponies (2n)
5. 6v bsp-t Dreamer Runner - om. Dimma / Anarchie (4n)
6. 10v wa-t Anfarwol Erlyn - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
7. 6v wa-o Creadur - om. miivi (1n)
8. 5v she-t Tilly - om. Suvi / Diminuendo (4n)
9. 6v she-t Festina Lente - om. miivi / Alien Planet (2n)
Tulokset: 8-6-2-5-9-1-3-4-7

#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 4f T, 4-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 4v wa-o Penilyn Kenrik - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
2. 5v skyr-t Péfkos - om. Suvi / Diminuendo (3n)
3. 5v wa-o Hirwaen Llanon - om. Dimma (3n)
4. 11v wa-t Wallgofddyn - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
Tulokset: 4-2-1-3

#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 11v wa-t Anfarwol Eugeira - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
2. 6v amshe-o Caspar - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (3n)
3. 9v wa-o Anfarwol Magi - om. sandi / Anfarwol Acres (6n)
4. 8v wa-t Kilydd Bedwellty - om. Odeya (3n)
5. 12v wa-o Anfarwol Eugar - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
Tulokset: 3-2-4-1-5

#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 12v wa-t Anfarwol Audrey - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
2. 7v she-t Grape Soda - om. Milja H. / Gawaro Stud (5n)
3. 7v she-t Hopscotch - om. miivi / Alien Planet (2n)
4. 7v she-o Wild Colin - om. Suvi / Diminuendo (5n)
5. 11v wa-o Anfarwol Sultur - om. Dimma / Kinborough Ponies (2n)
Tulokset: 1-4-3-2-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!