PLJ - Ponybreeders' Cup: Special Day R1

Sijainti
Aika 31.05.2018 / CAS 50 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 30.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Nintsu
Laji molemmat
Roturyhmä 1

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 7f D, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 4f T, 4-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Marathon suhteutettu arvonta 7f D, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 11v wa-o Anfarwol Carry - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
2. 8v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
3. 5v bsp-t Talacharn Delia - om. miivi / Anarchie (3n)
4. 7v she-o Spider Slayer - om. taffel / PLJ ponilaukkajaos (2n)
5. 7v she-t Ellerby Cimla - om. Odeya / Mair Monadh (3n)
6. 11v bsp-t Norse Gaes - om. Suvi / Diminuendo (2n)
7. 10v wa-t Anfarwol Bramba - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
8. 5v she-t Festina Lente - om. miivi / Alien Planet (2n)
Tulokset: 1-5-7-3-8-2-4-6

#2 G1 Ponybreeders' Cup Turf Special suhteutettu arvonta 4f T, 4-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 5v wa-t Creiddylad Lysanor - om. miivi / Alien Planet (2n)
2. 9v she-o Kernel Anf - om. sandi / Anfarwol Acres (7n)
3. 7v wa-o Mynach Coedwallider - om. Odeya (1n)
4. 6v she-t Kiss Me Clown - om. miivi / Alien Planet (3n)
5. 6v she-o Centennial - om. Milja H. / Gawaro Stud (1n)
6. 9v she-o Javabean Anf - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
Tulokset: 4-2-6-1-5-3

#3 G1 Ponybreeders' Cup Steeplechase suhteutettu arvonta 7f T 6 estettä, 6-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 10v wa-o Anfarwol Mello - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
2. 7v wa-t Kilydd Bedwellty - om. Odeya (5n)
3. 11v wa-t Anfarwol Airwen - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
4. 11v wa-t Anfarwol Aelin - om. Dimma / Kinborough Ponies (4n)
5. 7v she-t Vacation - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
Tulokset: 5-4-1-3-2

#4 G1 Ponybreeders' Cup Dirt Special suhteutettu arvonta 4f D 3 estettä, 5-15yo R1 open || 40000 - 24000 - 16000 - 8000 - 4000 v€
1. 7v she-t Virtual Riot - om. Milja H. / Gawaro Stud (2n)
2. 11v wa-o Anfarwol Tartar - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
3. 8v she-o Cover Guy - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
4. 7v she-o Rampton Icarus - om. Odeya (3n)
5. 7v wa-t Heddwch - om. miivi / Alien Planet (5n)
6. 6v wa-t Blodeuyn - om. Milja H. / Gawaro Stud (2n)
7. 7v she-t Turn The Radio On - om. miivi / Alien Planet (1n)
Tulokset: 3-2-6-5-1-4-7

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!