PLJ - Ponybreeders' Cup: Juvenile Day R3

Sijainti
Aika 29.05.2018 / CAS 50 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 28.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Nintsu
Laji molemmat
Roturyhmä 3

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star suhteutettu arvonta 6f D, 4yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Sprint suhteutettu arvonta 2f D, 4-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper suhteutettu arvonta 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Mini Jump suhteutettu arvonta 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star suhteutettu arvonta 6f D, 4yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
4v wb-tamma Hafodyrynys - om. Dimma
4v wb-ori Trahaearn Marc - om. taffel / Nidavellir
Peruttu!

#2 G1 Ponybreeders' Cup Sprint suhteutettu arvonta 2f D, 4-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 4v wpb-o Invincible - om. Anarchy / Anarchie (5n)
2. 5v wel-o Maddock - om. miivi (1n)
3. 12v wb-t Anfarwol Alma - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
4. 6v conn-o Eoghan Finnbar KIN - om. Dimma / Kinborough Ponies (4n)
5. 13v wb-o Anfarwol Puthen - om. Milja H. / Gawaro Stud (3n)
6. 5v rp-t Juksulan Bambi - om. Nintsu / Juksula (6n)
7. 8v lew-o Clausholms Hedwig - om. Anarchy / Anarchie (3n)
8. 12v wb-o Anfarwol Garant - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
9. 6v conn-o Diarmaid - om. miivi / Mair Monadh (1n)
10. 6v conn-t Merryana Ping - om. Odeya (3n)
Tulokset: 1-10-5-8-6-4-3-9-2-7

#3 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper suhteutettu arvonta 6f T 6 estettä, 5yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
5v wb-tamma Trent Hermit - om. Milja H. / Gawaro Stud
5v wb-ori Anfarwol Grigor - om. Emma
Peruttu!

#4 G1 Ponybreeders' Cup Mini Jump suhteutettu arvonta 2f T 1 estettä, 5-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 6v conn-o Dagda - om. miivi / Mair Monadh (3n)
2. 12v wb-o Anfarwol Crane - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
3. 15v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel / Nidavellir (6n)
4. 7v wb-t Ifanna - om. miivi / Alien Planet (3n)
5. 8v wb-t Eheubryd Beddoe - om. Odeya (2n)
6. 13v wb-t Anfarwol Gollyn - om. sandi / Anfarwol Acres (7n)
7. 11v wb-t Anfarwol Mabyn - om. Dimma / Kinborough Ponies (6n)
8. 13v wb-t Anfarwol Herys - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
Tulokset: 7-2-6-3-5-4-1-8

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!