PLJ - Ponybreeders' Cup: Juvenile Day R1

Sijainti
Aika 06.03.2018 / CAS 49 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 05.03.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Dimma
Laji molemmat
Roturyhmä 1

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 12 ponia / lähtö, + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 14 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Päälähtöihin osallistumiseen tarvitaan hyväksytty tulos preplähdöstä (kts. osallistumisoikeudet) sekä oikeus kilpailla G1-tasolla.
Jokaisesta prepvoitosta saa yhden lisänimen arvontaan (max. 3 nimeä).

Lähdöt

#1 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star suhteutettu arvonta 4f D, 4yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#2 G1 Ponybreeders' Cup Sprint suhteutettu arvonta 1f D, 4-15yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#3 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper suhteutettu arvonta 4f T 4 estettä, 5yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#4 G1 Ponybreeders' Cup Mini Jump suhteutettu arvonta 1f T 1 estettä, 5-15yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€

Tulokset

#1 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star suhteutettu arvonta 4f D, 4yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 4v she-t Symphony - om. Dimma / Kinborough Ponies (4n)
2. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi / Diminuendo (5n)
3. 4v wa-o Tew Prothero - om. Milja H. / Gawaro Stud (2n)
4. 4v wa-t Caethes - om. Natalia / Moana part breds (3n)
5. 4v she-t Starfish Anf - om. sandi / Anfarwol Acres (3n)
6. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia (3n)
Tulokset: 3-2-1-6-4-5

#2 G1 Ponybreeders' Cup Sprint suhteutettu arvonta 1f D, 4-15yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 6v she-o Alward Peredur - om. Odeya / Mair Monadh (3n)
2. 9v she-t Candy Apple Anf - om. Reprobate / Crion Ponies (1n)
3. 11v wa-o Anfarwol Bysti - om. Milja H. / Gawaro Stud (4n)
4. 5v she-o Mad Max - om. miivi / Alien Planet (2n)
5. 5v she-t Flower Arrangement - om. Anarchy / Anarchie (2n)
6. 4v wa-o Waljan - om. Natalia (3n)
7. 6v wa-t Anfarwol Daniro - om. sandi / Anfarwol Acres (4n)
8. 9v wa-t Anfarwol Selbie - om. Dimma / Kinborough Ponies (3n)
9. 14v she-t Zinc Junior - om. Suvi / Diminuendo (2n)
10. 6v wa-t Eiddyl Abertha - om. Odeya / Anfarwol Acres (4n)
11. 5v she-t All That Glitter - om. miivi / Alien Planet (2n)
12. 4v she-t Secoya Wend - om. Milja H. / Gawaro Stud (1n)
Tulokset: 3-4-7-6-8-11-1-5-10-12-9-2

#3 G1 Ponybreeders' Cup Juvenile Star Jumper suhteutettu arvonta 4f T 4 estettä, 5yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 5v she-o Bluman - om. miivi (3n)
2. 5v wa-o Anfarwol Aeryn - om. sandi / Anfarwol Acres (7n)
3. 5v wa-t Blodeuyn - om. Milja H. / Gawaro Stud (7n)
4. 5v she-t Olrea Fireshard - om. Anarchy / Anarchie (4n)
Tulokset: 3-2-4-1

#4 G1 Ponybreeders' Cup Mini Jump suhteutettu arvonta 1f T 1 estettä, 5-15yo R1 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 5v wa-o Arawn - om. Natalia (3n)
2. 7v wa-o Weal Manorbier - om. Odeya (2n)
3. 8v wa-o Anfarwol Avenald - om. Dimma / Kinborough Ponies (5n)
4. 6v wa-t Heddwch - om. miivi / Alien Planet (4n)
5. 6v she-t Turn The Radio On - om. miivi / Alien Planet (2n)
6. 11v wa-o Anfarwol Haldon - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
Tulokset: 3-4-6-1-2-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!