LJ - Sim International Akhal-Teke Race

Sijainti Venäjä
Aika 19.12.2019 / CAS 57 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 18.12.2019 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / Dimma
Laji sileä
Roturyhmä 4

- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / lähtö, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti hevosia, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 15 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 allowance 11f D, 4-8yo R4 open || 18500 - 11100 - 7400 - 3700 - 1850 v€
#2 G2 Boynou Sim Stakes 9f D, 3yo R4 open || 83000 - 49800 - 33200 - 16600 - 8300 v€
#3 G3 Presta Sibilla Handicap 9f D, 3yo R4 F&M || 75000 - 45000 - 30000 - 15000 - 7500 v€
#4 G1 Presta Lidiya Stakes Russian Cup Turf prep suhteutettu arvonta 14.5f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#5 G1 Akhal-Teke Breeders Stakes Russian Cup Classic prep suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
#6 ungraded Stenka Rasin Memorial 10f D, 3yo R4 open || 38000 - 22800 - 15200 - 7600 - 3800 v€

Tulokset

#1 allowance 11f D, 4-8yo R4 open || 18500 - 11100 - 7400 - 3700 - 1850 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 5v at-t 149 Yeva - om. EssiK / Flemington Racing Team
Tulokset: 4-1-2-3

#2 G2 Boynou Sim Stakes 9f D, 3yo R4 open || 83000 - 49800 - 33200 - 16600 - 8300 v€
1. 3v at-t Dostja UFO - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
2. 3v don-o Arsuren - om. Anarchy / Anarchie
3. 3v at-t Sarantuya MRC - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Tulokset: 1-3-2

#3 G3 Presta Sibilla Handicap 9f D, 3yo R4 F&M || 75000 - 45000 - 30000 - 15000 - 7500 v€
3v at-tamma Sabriye - om. EssiK / Flemington Racing Team
3v at-tamma Isis Drown - om. sarqquu
Peruttu!

#4 G1 Presta Lidiya Stakes Russian Cup Turf prep suhteutettu arvonta 14.5f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v at-o Rodinko Parag - om. Dimma / Briarwood Stables (5n)
2. 7v at-t Tatiana Cia - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (10n)
3. 4v tersk-o Ulfgangur MRC - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (6n)
Tulokset: 1-2-3

#5 G1 Akhal-Teke Breeders Stakes Russian Cup Classic prep suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 7v tersk-t Izhutina - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (5n)
2. 6v don-t Sabina Selena BW - om. Dimma / Briarwood Stables (7n)
3. 6v turk-t Adore BW - om. Dimma / Briarwood Stables (7n)
4. 5v tersk-t Volcano Luna - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds (8n)
Tulokset: 2-3-4-1

#6 ungraded Stenka Rasin Memorial 10f D, 3yo R4 open || 38000 - 22800 - 15200 - 7600 - 3800 v€
1. 3v at-o Bakir - om. EssiK / Flemington Racing Team
2. 3v at-o Baihingor MRC - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
3. 3v at-o Kharchu MRC - om. TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
4. 3v at-o Dmitrio - om. sarqquu
Tulokset: 4-2-1-3

© 2017-2021 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!