LJ - Sim International Akhal-Teke Race

Sijainti Venäjä
Aika 23.11.2017 / CAS 48 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 22.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä LJ / sandi
Laji sileä
Roturyhmä 4

- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / lähtö, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti hevosia, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 15 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 allowance 11f D, 4-8yo R4 open || 18500 - 11100 - 7400 - 3700 - 1850 v€
#2 G2 Boynou Sim Stakes 9f D, 3yo R4 open || 83000 - 49800 - 33200 - 16600 - 8300 v€
#3 G3 Presta Sibilla Handicap 9f D, 3yo R4 F&M || 75000 - 45000 - 30000 - 15000 - 7500 v€
#4 G1 Presta Lidiya Stakes Russian Cup Turf prep suhteutettu arvonta 14.5f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
#5 G1 Akhal-Teke Breeders Stakes Russian Cup Classic prep suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
#6 ungraded Stenka Rasin Memorial 10f D, 3yo R4 open || 38000 - 22800 - 15200 - 7600 - 3800 v€

Tulokset

#1 allowance 11f D, 4-8yo R4 open || 18500 - 11100 - 7400 - 3700 - 1850 v€
1. 5v at-t Serafima Selena - om. Dimma / Elly's Farm
2. 4v at-t Marinochka - om. Natalia / Elly's Farm
3. 4v at-t Klepina - om. sandi / Síoraí Acres
4. 4v at-t Parashien - om. Natalia
Tulokset: 2-4-3-1

#2 G2 Boynou Sim Stakes 9f D, 3yo R4 open || 83000 - 49800 - 33200 - 16600 - 8300 v€
1. 3v at-t Cherul S - om. Dimma / Briarwood Stables
2. 3v at-t Efera Parag - om. Odeya
3. 3v at-o Bazzhin - om. Odeya / Briarwood Stables
4. 3v at-t Virma S - om. sandi / Síoraí Acres
Tulokset: 1-3-2-4

#3 G3 Presta Sibilla Handicap 9f D, 3yo R4 F&M || 75000 - 45000 - 30000 - 15000 - 7500 v€
1. 3v at-t Evia Parag - om. Odeya
2. 3v at-t Moscha S - om. sandi / Síoraí Acres
3. 3v at-t Karna S - om. sandi / Síoraí Acres
4. 3v at-t Loran - om. Reprobate / Najar Racers
Tulokset: 1-3-4-2

#4 G1 Presta Lidiya Stakes Russian Cup Turf prep suhteutettu arvonta 14.5f T, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v at-t Umut IY - om. Dimma / Briarwood Stables (7n)
2. 6v at-t Jatzuba Nouvel - om. Odeya / Paragon Racing (6n)
3. 5v at-t Tamara Zelenko - om. Natalia (5n)
4. 5v at-t Kubinka BHE - om. Tinúvel / Radgbug Racers (4n)
5. 5v at-t Tariya 'B - om. sandi / Síoraí Acres (8n)
6. 5v at-t Mizaela AET - om. Tinúvel / Radgbug Racers (4n)
7. 7v at-t Sakhzr - om. Odeya / Paragon Racing (6n)
8. 5v at-o Anemher - om. Reprobate / Najar Racers (4n)
Tulokset: 7-2-8-5-6-1-3-4

#5 G1 Akhal-Teke Breeders Stakes Russian Cup Classic prep suhteutettu arvonta 10f D, 4-8yo R4 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 4v at-o Kazik Parag - om. Odeya (7n)
2. 4v turk-t Oksana G - om. Dimma / Briarwood Stables (3n)
3. 4v at-o Matvey - om. Natalia (5n)
4. 4v at-o Aufrer - om. Reprobate / Najar Racers (8n)
5. 6v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel / Radgbug Racers (3n)
6. 4v at-o Kir-Putin S - om. sandi / Síoraí Acres (8n)
Tulokset: 6-1-4-2-3-5

#6 ungraded Stenka Rasin Memorial 10f D, 3yo R4 open || 38000 - 22800 - 15200 - 7600 - 3800 v€
1. 3v at-o Juravlion - om. Odeya
2. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy / Anarchie
3. 3v at-o Bazhen - om. sandi / Síoraí Acres
Tulokset: 1-2-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!