1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Show Reserve Champion
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
3. Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
4. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Class Champion
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
3.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
4.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
5.
Ally - Raoghnailt of Swildie (SPC-MR1-713)
6.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
7.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
8.
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
9.
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
10.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
11.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
12.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
13.
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
14.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
15.
Ireth - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
16.
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
17.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
18.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
19.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
20.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
21. Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
22. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
23. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
24. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
25. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
26. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
27. sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
28. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
29. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
30. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
31. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
32. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
33. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
34. sandi - GHS Gwlân (SPC-MR1-228)
35. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
36. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
37. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
38. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
39. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
40. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
Class Champion
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
3.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
4.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
5.
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
8.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
9.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
10.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
11.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
12.
Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
13.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
14.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
15.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
16.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
17.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
18.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
19.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
20.
Ally - Mawr Marchog (SPC-SR1-382)
21. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
22. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
23. Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
24. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
25. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
26. Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
27. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
28. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
29. Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
30. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
31. Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
32. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
33. sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
34. sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
35. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
36. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
37. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
38. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
39. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
40. Ally - Stansfield Seymour (SPC-SR2-406)
Class Champion
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
3.
Ally - Meible Aghana (SPC-MR2-1034)
4.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
5.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
6.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
7.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)
10.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
11.
sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)
12.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
13.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
14.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
15.
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
16.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
17.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
18.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
19.
Ally - Wilberforce Silver Sibyl (SPC-MR2-1028)
20.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
21. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
22. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
23. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
24. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
25. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
28. sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
29. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
30. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
31. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
32. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
33. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
34. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
35. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
36. Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)
37. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
38. Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
39. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
40. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Champion
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
4.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
5.
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
6.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
7.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
8.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
9.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
12.
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
13.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
14.
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
15.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
16.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
17.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
18.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
19.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
20.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
21. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
22. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
23. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
24. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
25. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
26. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
27. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
28. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
29. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
30. sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
31. Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
32. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
33. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
34. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
35. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
36. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
37. Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
38. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
39. sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
40. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)