1. Riding Class R1, tammat -
13/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
13/40
5. Driving Class R1, tammat -
13/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
7. Driving Class R2, tammat -
14/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
13. Riding Class R3, tammat -
10/40
14. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
15. Driving Class R3, tammat -
5/40
16. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Show Reserve Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
3. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
4. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
6. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
8. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
9. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
10. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
13. Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
14. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
15. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
16. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
17. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
18. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
3.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
4.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
5.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
7.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
8.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
9.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
10.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
11.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
12.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
13.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
3.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
6.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
7.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
10.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
8.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
9.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
10.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
11.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
12.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
13.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
14.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
15.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
16.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
7.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
12.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
13.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
4.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
5.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
6.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
12.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
13.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
7.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
12.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
3.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
6.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
9.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
10.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
3.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
11.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
5.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
12.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
13.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
14.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
15.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
16.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
17.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Class Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Class Reserve Champion
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
3.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
4.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
5.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
6.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
7.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
8.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
9.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
10.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
11.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
12.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
13.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
14.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
5.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
6.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
8.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
9.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
10.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
13.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
14.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Reserve Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
5.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
11.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Champion
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
5.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
6.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
7.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
8.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
9.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
10.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
Class Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
Class Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
4.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Class Reserve Champion
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
6.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
Class Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Reserve Champion
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
3.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
4.
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
5.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
6.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)