1. Open Class Riding, tammat -
37/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
30/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
38/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
Show Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
4. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
3.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
6.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
7.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
8.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
9.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
13.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
14.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
15.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
16.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
17.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
18.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
19.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
20.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
21. Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
22. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
23. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
24. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
25. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
26. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
27. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
28. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
29. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
30. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
31. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
32. Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
33. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
34. Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
35. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
36. Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
37. Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
3.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
6.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
7.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
8.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
11.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
12.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
15.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
16.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
17.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
18.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
19.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
20.
Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
21. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
22. Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
23. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
24. Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
25. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
26. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
27. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
28. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
29. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
30. Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
Class Champion
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
5.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
6.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
7.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
8.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
9.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
12.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
13.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
14.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
15.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
16.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
17.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
18.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
19.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
20.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
21. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
22. Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
23. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
24. Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
25. Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
26. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
27. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
28. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
29. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
30. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
31. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
32. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
33. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
34. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
35. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
36. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
37. Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
38. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
39. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
40. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
4.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
5.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
Taija - Chris Honey (SPC-SR3-1535)
8.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
9.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
10.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
11.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
12.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
13.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
14.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
15.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
16.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
17.
KD - Asthore (SPC-SR1-1630)
18.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
19.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
20.
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
21. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
22. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
23. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
24. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
25. Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
26. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
27. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
28. Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
29. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
30. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
31. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
32. Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
33. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
34. Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
35. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
36. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
37. Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
38. Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)