1. Riding Class R1 -
36/40
2. Riding Class R2 -
39/40
3. Riding Class R3 -
28/40
4. In-Hand Class R1 -
37/40
5. In-Hand Class R2 -
39/40
6. In-Hand Class R3 -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Show Reserve Champion
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
3. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
4. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
6. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Champion
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
3.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
4.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
5.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
6.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
7.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
8.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
10.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
11.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
12.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
13.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
14.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
15.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
16.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
17.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
18.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
19.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
20.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
21. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
22. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
23. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
24. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
25. Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
26. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
27. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
28. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
29. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
30. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
31. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
32. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
33. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
34. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
35. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
36. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
Class Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Reserve Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
3.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
4.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
5.
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
6.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
11.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
12.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
13.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
14.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
15.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
16.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
17.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
18.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
19.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
20.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
21. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
22. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
23. Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
24. Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
25. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
26. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
27. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
28. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
29. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
30. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
31. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
32. Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
33. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
34. Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
35. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
36. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
37. Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
38. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
39. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
Class Champion
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
3.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
4.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
5.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
6.
Taija - Pialotte Snilli (SPC-MR3-1542)
7.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
8.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
9.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
10.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
11.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
12.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
13.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
14.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
15.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
16.
Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
17.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
18.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
19.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
20.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
21. Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
22. Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
23. Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
24. Kida - Dawnfrost Rosepeaks (SPC-MR3-1491)
25. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
26. Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
27. Kida - Nerywick Hidden Truth (SPC-MR3-599)
28. Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
Class Champion
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
4.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
5.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
6.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
7.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
8.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
9.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
10.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
11.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
12.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
13.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
14.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
15.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
16.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
17.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
20.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
21. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
22. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
23. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
24. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
25. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
26. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
27. Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
28. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
29. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
30. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
31. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
32. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
33. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
34. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
35. Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
36. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
37. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
Class Reserve Champion
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
5.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
6.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
9.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
10.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
13.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
14.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
15.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
16.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
17.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
18.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
19.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
22. Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
23. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
24. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
25. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
26. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
27. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
28. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
29. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
30. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
31. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
32. Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
33. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
34. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
35. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
36. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
37. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
38. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
39. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
Class Champion
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
3.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
4.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
7.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
8.
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
9.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
10.
Taija - Chris Honey (SPC-SR3-1535)
11.
Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
12.
Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
13.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
14.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
15.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
16.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
17.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
18.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)