1. Riding Class R1, tammat -
9/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Riding Class R2, tammat -
9/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Driving Class R1, tammat -
12/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R2, tammat -
13/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
10/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Show Reserve Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
3. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
5. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
6. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
7. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
8. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
9. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
11. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
4.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
5.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
7.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
8.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
9.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Class Champion
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
3.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
4.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
7.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
8.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
9.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
10.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Class Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Reserve Champion
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
7.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
8.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
4.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
5.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
6.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
7.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
6.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
7.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
8.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
11.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
12.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
3.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
4.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
7.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
8.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
5.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
6.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
7.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
8.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
9.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
10.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
11.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
12.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Reserve Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
7.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
10.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
11.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
12.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Champion
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
4.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
5.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
6.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
8.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
9.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
12.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
Class Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Reserve Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
5.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
6.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
7.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
8.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
9.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
10.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
11.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
12.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
Class Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Class Reserve Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
3.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
4.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
7.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
8.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
9.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
10.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
3.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
5.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)