1. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
2. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
3. Riding Class R3, orit&ruunat -
7/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
5. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
9. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Show Reserve Champion
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
3. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
4. Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
5. Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
7. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
8. Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
9. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
Class Champion
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Class Reserve Champion
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
3.
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
6.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
7.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
8.
Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
9.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
10.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
11.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
12.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
13.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Class Champion
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
5.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
6.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
7.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
12.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Champion
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
3.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
4.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
5.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
6.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
7.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
Class Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
3.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
4.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
6.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
7.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
8.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
9.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
10.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
11.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
12.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
13.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
14.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
15.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Reserve Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
11.
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
12.
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
13.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
14.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
15.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
16.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
Class Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
4.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
5.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
6.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
7.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
8.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
6.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
7.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
8.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
9.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
10.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
11.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
12.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
13.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
14.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Champion
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
Class Reserve Champion
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
3.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
4.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
5.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
9.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
10.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
4.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
5.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
6.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
7.
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)