1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
37/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
36/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
39/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
Show Reserve Champion
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
3. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
4. Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
5. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
6. Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
Class Champion
Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
Class Reserve Champion
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
3.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
4.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
5.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
6.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
7.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
8.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
9.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
10.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
11.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
12.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
13.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
14.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
15.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
16.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
17.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
18.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
19.
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
20.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
21. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
22. Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
23. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
24. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
25. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
26. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
27. felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
28. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
29. Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
30. Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
31. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
32. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
33. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
34. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
35. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
36. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
37. Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
38. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
39. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
40. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Reserve Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
3.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
4.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
5.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
6.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
7.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
8.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
9.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
10.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
11.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
12.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
13.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
14.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
15.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
16.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
17.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
18.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
19.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
20.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
21. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
22. Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
23. Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
24. Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
25. Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
26. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
27. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
28. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
29. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
30. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
31. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
32. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
33. Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
34. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
35. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
36. Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
37. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
Class Champion
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
Class Reserve Champion
Kida - Peppermints Cleo (SPC-MR2-1455)
3.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
4.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
5.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
6.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
7.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
8.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
9.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
10.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
11.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
13.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
14.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
15.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
16.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
17.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
18.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
19.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
20.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
21. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
22. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
23. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
24. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
25. Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
26. Kida - Daydream's Lucy (SPC-MR2-1453)
27. Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
28. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
29. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
30. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
31. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
32. Kida - Crowncastle's Apricot (SPC-MR2-1452)
33. Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
34. Elina - Marabou (SPC-MR2-1349)
35. Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
36. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
37. Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
38. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
39. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
40. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
Class Champion
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
Class Reserve Champion
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
3.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
4.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
5.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
6.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
7.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
8.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
9.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
10.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
11.
Milja H. - Gwahanol (SPC-SR2-1486)
12.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
13.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
14.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
15.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
16.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
17.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
18.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
19.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
20.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
21. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
22. Kida - Albertslunds Gus Gus (SPC-SR2-1469)
23. Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
24. Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
25. Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
26. Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
27. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
28. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
29. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
30. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
31. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
32. Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
33. Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
34. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
35. Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
36. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Class Champion
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
Class Reserve Champion
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
3.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
4.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
5.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
6.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
7.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8.
Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
9.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
12.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
13.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
14.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
15.
Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
16.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
17.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
18.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
19.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
20.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
21. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
22. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
23. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
24. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
25. Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
26. Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
27. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
28. Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
29. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
30. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
31. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
32. Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
33. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
34. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
35. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
36. Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
37. Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
38. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
39. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
40. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Class Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
3.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
4.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
5.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
6.
Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
7.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
8.
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
9.
Milja H. - Smash Decease (SPC-SR2-1487)
10.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
11.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
12.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
13.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
14.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
15.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
16.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
17.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
18.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
19.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
20.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
21. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
22. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
23. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
24. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
25. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
26. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
27. Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
28. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
29. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
30. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
31. Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
32. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
33. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
34. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
35. Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
36. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
37. Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)
38. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
39. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)