1. Open Class Riding -
40/40
2. Open Class Driving -
40/40
3. Open Class In-Hand -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
Show Reserve Champion
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
3. Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
Class Champion
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
3.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
4.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
5.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
6.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
7.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
8.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
9.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
11.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
12.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
13.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
18.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
19.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
20.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
21. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
22. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
23. Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
24. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
25. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
26. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
27. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
28. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
29. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
30. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
31. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
32. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
33. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
34. felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
35. sandi - Tannfried Garam (SPC-SR2-1423)
36. felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
37. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
38. Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
39. sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
40. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
Class Champion
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
Class Reserve Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
3.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
4.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
5.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
6.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
7.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
8.
sandi - Tambourine COS (SPC-MR3-1335)
9.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
10.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
11.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
12.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
13.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
14.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
15.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
16.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
17.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
18.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
19.
Kida - Jojo (SPC-MR2-1454)
20.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
21. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
22. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
23. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
24. Kida - Crowncastle's Apricot (SPC-MR2-1452)
25. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
26. sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
27. Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
28. sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
29. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
30. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
31. sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
32. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
33. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
34. Kida - Peppermints Cleo (SPC-MR2-1455)
35. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
36. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
37. Kida - Daydream's Lucy (SPC-MR2-1453)
38. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
39. Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
40. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Champion
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
Class Reserve Champion
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
3.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
4.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
5.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
8.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
9.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
10.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
11.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
12.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
13.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
14.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
15.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
16.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
17.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
18.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
19.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
20.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
21. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
22. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
23. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
24. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
25. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
26. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
27. Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
28. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
29. felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
30. sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
31. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
32. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
33. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
34. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
35. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
36. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
37. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
38. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
39. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
40. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)