1. Driving Class R1, tammat -
29/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
32/40
3. Driving Class R2, tammat -
30/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
27/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
Show Reserve Champion
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
3. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4. Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
Class Champion
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
Class Reserve Champion
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
3.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
4.
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
5.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
6.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
7.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
8.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
9.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
10.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
13.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
14.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
15.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
16.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
17.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
18.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
19.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
20.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
21. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
22. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
23. Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
24. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
25. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
26. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
27. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
28. Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
29. Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
Class Champion
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
Class Reserve Champion
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
5.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
8.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
9.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
10.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
11.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
12.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
13.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
14.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
15.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
16.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
17.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
18.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
19.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
20.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
21. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
22. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
23. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
24. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
25. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
28. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
29. Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
30. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
31. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
32. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Reserve Champion
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
3.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
4.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
5.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
6.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
7.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
8.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
10.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
11.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
12.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
13.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
16.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
17.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
18.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
19.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
20.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
21. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
22. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
23. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
24. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
25. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
26. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
27. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
28. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
29. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
30. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
Class Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
6.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
7.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
8.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
9.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
10.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
11.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
12.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
15.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
16.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
17.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
18.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
19.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
22. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
23. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
24. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
25. Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
26. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
27. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)