1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
35/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
34/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
Show Reserve Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
3. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
Class Champion
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
Class Reserve Champion
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
3.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
4.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
5.
Salazar - Halmeen Lynn-Dee (SPC-MR2-1398)
6.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
7.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
8.
Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
9.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
10.
Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
11.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
12.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
13.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
14.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
15.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
16.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
17.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
18.
Salazar - Rhosyl Mabli (SPC-MR1-1391)
19.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
20.
Salazar - Keylirr Rhawn (SPC-MR1-1390)
21. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
22. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
23. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
24. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
25. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
26. felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
27. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
28. Salazar - Nfillow Caethes (SPC-MR1-562)
29. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
30. Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
31. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
32. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
33. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
34. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
35. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
36. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
37. elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
38. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
39. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
40. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Class Reserve Champion
Salazar - Pryder Neifion (SPC-SR2-560)
3.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
4.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
5.
Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
6.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
7.
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
8.
Salazar - Throll Emphyr (SPC-SR1-559)
9.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
10.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
11.
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
12.
Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
13.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
14.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
15.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
16.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
17.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
18.
Salazar - Ceretic Angor March (SPC-SR1-1400)
19.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
20.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
21. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
22. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
23. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
24. elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
25. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
26. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
27. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
28. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
29. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
30. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
31. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
32. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
33. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
34. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
35. Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
Class Champion
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
3.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
4.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
5.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
6.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
7.
Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
8.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
9.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
10.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
11.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
12.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
13.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
14.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
15.
Salazar - Tirmirr Iola (SPC-MR2-1392)
16.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
17.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
18.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
19.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
20.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
21. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
22. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
23. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
24. Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
25. Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
26. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
27. felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
28. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
29. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
30. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
31. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
32. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
33. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
34. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
35. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
36. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
37. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
38. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
39. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
40. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Reserve Champion
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
3.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
4.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
5.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
6.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
7.
Salazar - Brian Caer Llion (SPC-SR2-555)
8.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
11.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
12.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
13.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
14.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
15.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
16.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
17.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
18.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
19.
Salazar - Brinmor Timotheus Dave (SPC-SR2-1399)
20.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
21. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
22. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
23. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
24. Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
25. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
26. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
27. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
28. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
29. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
30. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
31. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
32. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
33. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
34. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)