1. Open Class Driving, tammat -
40/40
2. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Show Reserve Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
3. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
4. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
Class Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Reserve Champion
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
3.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
4.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
5.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
6.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
7.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
8.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
9.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
10.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
11.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
12.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
13.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
14.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
15.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
16.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
17.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
18.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
19.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
20.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
21. Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
22. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
23. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
24. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
25. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
29. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
30. Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
31. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
32. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
33. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
34. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
35. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
36. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
37. Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
38. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
39. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
40. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
Class Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
4.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
5.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
7.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
8.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
9.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
10.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
11.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
12.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
13.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
14.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
15.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
16.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
17.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
18.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
19.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
20.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
21. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
22. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
23. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
24. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
25. sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
26. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
27. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
28. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
29. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
30. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
31. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
32. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
33. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
34. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
35. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
36. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
37. Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
38. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
39. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
40. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
Class Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
3.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
4.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
5.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
6.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
7.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
8.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
9.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
10.
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
11.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
12.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
13.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
14.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
15.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
16.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
17.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
18.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
19.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
20.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
21. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
22. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
23. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
24. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
25. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
26. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
27. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
28. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
29. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
30. Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
31. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
32. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
33. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
34. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
35. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
36. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
37. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
38. Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
39. Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
40. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
Class Champion
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
Class Reserve Champion
Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
5.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
8.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
9.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
10.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
11.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
12.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
13.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
14.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
15.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
16.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
17.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
18.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
19.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
20.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
21. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
22. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
23. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
24. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
25. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
26. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
27. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
28. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
29. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
30. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
31. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
32. Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
33. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
34. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
35. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
36. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
37. Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
38. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
39. Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
40. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)