1. Riding Class R1 -
40/40
2. Riding Class R2 -
40/40
3. Riding Class R3 -
30/40
4. Driving Class R1 -
40/40
5. Driving Class R2 -
40/40
6. Driving Class R3 -
22/40
7. In-Hand Class R1 -
40/40
8. In-Hand Class R2 -
40/40
9. In-Hand Class R3 -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Show Reserve Champion
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
3. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
6. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
7. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
8. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
9. Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Class Champion
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
Class Reserve Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
3.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
4.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
5.
Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
6.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
7.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
8.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
9.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
10.
sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
11.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
12.
Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
13.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
14.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
15.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
16.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
17.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
18.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
19.
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
20.
sandi - GHS Gwlân (SPC-MR1-228)
21. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
22. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
23. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
24. Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
25. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
26. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
27. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
28. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
29. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
30. Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
31. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
32. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
33. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
34. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
35. Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
36. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
37. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
38. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
39. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
40. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
Class Champion
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Reserve Champion
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
3.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
4.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
7.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
8.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
9.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
10.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
11.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
12.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
13.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
14.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
15.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
16.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
17.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
18.
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
19.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
20.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
21. Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
22. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
23. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
24. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
25. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
26. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
27. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
28. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
29. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
30. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
31. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
32. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
33. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
34. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
35. Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
36. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
37. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
38. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
39. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
40. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
Class Champion
sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
3.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
4.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
5.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
6.
Kida - Lady Dovercourt (SPC-MR3-589)
7.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
8.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
9.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
10.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
11.
Kida - Everton's Royal Pearl (SPC-MR3-588)
12.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
13.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
14.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
15.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
16.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
17.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
18.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
19.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
20.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
21. sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
22. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
23. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
24. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
25. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
26. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
27. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
28. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
29. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
30. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
Class Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Class Reserve Champion
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
3.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
4.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
5.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
6.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
7.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
8.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
9.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
12.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
13.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
14.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
15.
sandi - Skye of Airdrie (SPC-MR1-195)
16.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
17.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
18.
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
19.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
20.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
21. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
22. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
23. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
24. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
25. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
26. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
27. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
28. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
29. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
30. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
31. elen - Memory (SPC-MR1-806)
32. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
33. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
34. sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
35. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
36. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
37. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
38. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
39. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
40. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
Class Champion
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Class Reserve Champion
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
3.
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
4.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
5.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
6.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
7.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
8.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
9.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
10.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
11.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
12.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
13.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
14.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
15.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
16.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
17.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
18.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
19.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
20.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
21. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
22. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
23. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
24. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
25. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
26. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
27. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
28. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
29. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
30. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
31. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
32. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
33. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
34. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
35. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
36. sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
37. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
38. sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
39. Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
40. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Champion
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
Class Reserve Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
3.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
4.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
5.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
6.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
7.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
8.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
9.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
10.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
12.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
13.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
14.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
15.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
16.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
17.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
18.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
19.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
20.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
21. sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
22. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Class Reserve Champion
Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
3.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
4.
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
5.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
6.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
7.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
8.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
9.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
10.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
11.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
12.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
13.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
14.
Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
15.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
16.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
17.
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
20.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
21. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
22. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
23. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
24. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
25. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
26. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
27. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
28. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
29. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
30. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
31. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
32. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
33. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
34. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
35. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
36. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
37. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
38. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
39. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
40. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
3.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
4.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
5.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
6.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
7.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
8.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
9.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
10.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
11.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
12.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
13.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
15.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
16.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
17.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
18.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
19.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
20.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
21. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
22. Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
23. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
24. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
25. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
26. Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
27. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
28. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
29. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
30. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
31. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
32. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
33. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
34. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
35. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
36. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
37. Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
38. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
39. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
40. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Class Champion
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
Class Reserve Champion
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
3.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
4.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
5.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
6.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
7.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
9.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
10.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
11.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
12.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
13.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
14.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
15.
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
16.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
17.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
18.
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
19.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
20.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
21. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
22. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
23. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
24. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)