1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. Riding Class R3, tammat -
17/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
15/40
7. Driving Class R1, tammat -
26/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
23/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
8/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
8/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
25/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
21/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
17/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
Show Reserve Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
3. Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
4. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
5. sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
6. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
7. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
8. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
9. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
10. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
11. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
12. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
13. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
14. sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
15. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
16. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
17. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
18. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Champion
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
Class Reserve Champion
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
3.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
4.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
5.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
6.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
7.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
8.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
11.
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
12.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
13.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
14.
sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
15.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
16.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
17.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
18.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
19.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
20.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
21. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
22. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
23. Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
Class Champion
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
Class Reserve Champion
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
3.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
4.
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
5.
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
6.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
7.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
8.
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
9.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
10.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
11.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
12.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
13.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
14.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
15.
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
16.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
17.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
18.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
19.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
20.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
21. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
Class Champion
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
Class Reserve Champion
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
3.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
4.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
5.
sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
8.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
9.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
12.
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
13.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
16.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
17.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
18.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
19.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
20.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
Class Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Reserve Champion
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
3.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
4.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
5.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
8.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
9.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
10.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
13.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
14.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
15.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
16.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
17.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
18.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
19.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Class Champion
sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
Class Reserve Champion
Kida - Lady Dovercourt (SPC-MR3-589)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
Kida - Everton's Royal Pearl (SPC-MR3-588)
5.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
6.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
7.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
8.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
9.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
10.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
11.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
12.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
13.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
14.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
15.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
16.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
17.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
Class Reserve Champion
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
3.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
4.
Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
5.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
6.
sandi - Duskregne (SPC-SR3-221)
7.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
8.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
9.
sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
10.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
11.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
12.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
13.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
14.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
15.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
Class Champion
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
Class Reserve Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
3.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
6.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
7.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
8.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
9.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
10.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
11.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
12.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
13.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
14.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
15.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
16.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
17.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
18.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
19.
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
20.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
21. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
22. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
23. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
24. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
25. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
26. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
Class Champion
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Class Reserve Champion
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
3.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
4.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
5.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
8.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
9.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
10.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
13.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
14.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
15.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
16.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
17.
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
18.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
19.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
20.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
21. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
22. sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
23. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Champion
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
3.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
4.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
5.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
6.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
7.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
8.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
9.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
10.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
11.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
12.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
13.
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
16.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
17.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
18.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
19.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
20.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
21. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
5.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
6.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
7.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
8.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
9.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
13.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
14.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
15.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
16.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
17.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Reserve Champion
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
3.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
4.
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
5.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
6.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
7.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Champion
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
Class Reserve Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
3.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
4.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
5.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
6.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
7.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
8.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
Class Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
3.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
4.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
5.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
6.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
7.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
8.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
9.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
10.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
11.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
12.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
13.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
14.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
15.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
16.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
17.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
18.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
19.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
20.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
21. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
22. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
23. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
24. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
25. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Class Champion
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
Class Reserve Champion
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
3.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
4.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
8.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
9.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
10.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
11.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
12.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
13.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
14.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
15.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
16.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
17.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
18.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
19.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
20.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
21. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
Class Champion
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
3.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
4.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
5.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
6.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
7.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
10.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
11.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
12.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
13.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
14.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
15.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
16.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
17.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
18.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
19.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
20.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
21. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Class Champion
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Class Reserve Champion
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
3.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
4.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
5.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
6.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
7.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
9.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
10.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
11.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
12.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
13.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
14.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
15.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
16.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
17.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
Class Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Reserve Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
3.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
4.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
5.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
6.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
7.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
8.
sandi - Caratia of Radon (SPC-MR3-1332)
9.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
10.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
11.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
12.
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
13.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
14.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
15.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
16.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
17.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Class Champion
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
Class Reserve Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
3.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
4.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
5.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
7.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
8.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
9.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
10.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
11.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
12.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
13.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
14.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
15.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
16.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)