1. Open Class Riding, tammat -
39/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
33/40
3. Open Class Driving, tammat -
37/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
39/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
38/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
Show Reserve Champion
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
3. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
4. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
5. Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
6. Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
Class Champion
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Class Reserve Champion
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
3.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
4.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
5.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
6.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
7.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
8.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
9.
Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
10.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
11.
Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
12.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
13.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
14.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
15.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
16.
sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
17.
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
18.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
19.
Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
20.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
21. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
22. sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
23. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
24. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
25. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
26. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
27. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
28. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
29. elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
30. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
31. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
32. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
33. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
34. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
35. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
36. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
37. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
38. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
39. Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
Class Champion
Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
Class Reserve Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
3.
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
4.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
5.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
6.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
7.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
8.
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
9.
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
10.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
11.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
12.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
13.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
14.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
15.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
16.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
17.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
18.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
19.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
20.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
21. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
22. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
23. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
24. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
25. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
26. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
27. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
28. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
29. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
30. Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
31. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
32. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
33. Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
Class Champion
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
Class Reserve Champion
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
6.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
7.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
8.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
9.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
10.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
11.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
12.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
13.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
14.
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
15.
sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
16.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
17.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
18.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
19.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
20.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
21. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
22. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
23. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
24. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
25. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
26. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
27. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
28. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
29. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
30. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
31. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
32. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
33. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
34. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
35. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
36. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
37. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
Class Champion
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
Class Reserve Champion
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
3.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
4.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
5.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
6.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
7.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
8.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
9.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
10.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
11.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
12.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
13.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
14.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
15.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
16.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
17.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
18.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
19.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
20.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
21. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
22. sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
23. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
24. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
25. sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
26. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
27. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
28. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
29. sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
30. Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
31. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
32. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
33. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
34. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
35. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
36. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
37. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
38. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
39. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
Class Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
4.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
5.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
6.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
7.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
9.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
10.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
11.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
12.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
13.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
14.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
15.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
16.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
17.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
18.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
19.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
20.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
21. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
22. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
23. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
24. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
25. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
26. Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
27. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
28. Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
29. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
30. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
31. Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
32. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
33. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
34. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
35. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
36. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
37. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
38. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
Class Champion
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
3.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
6.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
7.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
8.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
9.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
10.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
11.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
12.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
13.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
14.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
15.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
16.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
17.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
18.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
19.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
20.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
21. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
22. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
23. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
26. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
27. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
28. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
29. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
30. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
31. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
32. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
33. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
34. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
35. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
36. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
37. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
38. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
39. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
40. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)