1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
36/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Show Reserve Champion
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
3. Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
4. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
5. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
Class Champion
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
Class Reserve Champion
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
3.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
4.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
5.
Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
6.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
7.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
8.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
9.
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
10.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
11.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
12.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
13.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
14.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
15.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
16.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
17.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
18.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
19.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
20.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
21. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
22. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
23. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
24. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
25. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
26. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
27. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
28. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
29. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
30. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
31. Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
32. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
33. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
34. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
35. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
36. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
37. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
38. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
39. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
40. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
Class Reserve Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
3.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
4.
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
5.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
6.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
7.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
8.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
9.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
10.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
11.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
12.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
13.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
14.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
15.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
16.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
17.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
18.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
19.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
20.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
21. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
22. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
23. sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
24. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
25. Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
26. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
27. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
28. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
29. Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
30. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
31. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
32. Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
33. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
34. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
35. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
36. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
37. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
38. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
39. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
40. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
Class Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
3.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
4.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
5.
sandi - Tambourine COS (SPC-MR3-1335)
6.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
9.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
10.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
11.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
12.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
13.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
14.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
15.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
16.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
17.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
18.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
19.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
20.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
21. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
22. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
23. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
24. sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
25. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
26. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
27. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
28. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
29. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
30. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
31. Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
32. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
33. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
34. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
35. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
36. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
37. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
38. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
39. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
40. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
Class Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
3.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
4.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
5.
Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
6.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
7.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
8.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
11.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
12.
Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
13.
Milja H. - Pompeji Bacchus (SPC-SR3-1287)
14.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
15.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
16.
Milja H. - Jugi (SPC-SR3-1285)
17.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
18.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
19.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
20.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
21. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
22. sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
23. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
24. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
25. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
26. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
27. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
28. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
29. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
30. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
31. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
32. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
33. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
34. sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
35. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
36. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
Class Reserve Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
3.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
4.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
5.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
6.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
7.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
8.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
9.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
10.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
11.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
12.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
13.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
14.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
15.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
16.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
17.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
18.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
19.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
20.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
21. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
22. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
23. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
24. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
25. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
26. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
27. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
28. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
29. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
30. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
31. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
32. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
33. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
34. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
35. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
36. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
37. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
38. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
39. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
40. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
Class Reserve Champion
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
3.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
4.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
5.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
6.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
7.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
8.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
9.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
10.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
11.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
12.
Milja H. - Pompeji Fantastico (SPC-SR3-1288)
13.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
14.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
15.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
16.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
17.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
18.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
19.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
20.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
21. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
22. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
23. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
24. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
25. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
26. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
27. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
28. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
29. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
30. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
31. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
32. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
33. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
34. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
35. Milja H. - Aria's Gem (SPC-SR3-1284)
36. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
37. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
38. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
39. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
40. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)