1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Show Reserve Champion
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
3. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
4. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Class Champion
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
Class Reserve Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
3.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
4.
Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
5.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
6.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
7.
Kida - Norfolk Sacnite (SPC-MR3-591)
8.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
9.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
12.
Kida - Everton's Royal Pearl (SPC-MR3-588)
13.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
14.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
15.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
16.
sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
17.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
18.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
19.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
20.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
21. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
22. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
23. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
24. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
25. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
26. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
27. Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
28. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
29. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
30. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
31. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
32. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
33. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
34. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
35. Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
36. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
37. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
38. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
39. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
40. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Class Champion
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
Class Reserve Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
3.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
4.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
5.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
6.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
7.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
8.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
9.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
10.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
11.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
12.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
13.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
14.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
15.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
16.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
17.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
18.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
19.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
20.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
21. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
22. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
23. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
24. Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
25. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
26. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
27. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
28. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
29. Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
30. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
31. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
32. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
33. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
34. sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
35. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
36. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
37. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
38. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
39. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
40. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Class Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Reserve Champion
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
3.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
4.
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
5.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
6.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
7.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
8.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
9.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
10.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
11.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
12.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
13.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
14.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
15.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
16.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
17.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
18.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
19.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
20.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
21. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
22. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
23. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
24. Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
25. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
26. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
27. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
28. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
29. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
30. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
31. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
32. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
33. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
34. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
35. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
36. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
37. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
38. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
39. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
40. sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
Class Champion
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Class Reserve Champion
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
5.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
6.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
7.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
8.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
9.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
10.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
11.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
12.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
13.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
14.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
15.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
16.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
17.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
18.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
19.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
20.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
21. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
22. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
23. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
24. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
25. Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
26. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
27. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
28. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
29. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
30. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
31. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
32. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
33. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
34. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
35. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
36. Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
37. sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
38. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
39. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
40. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)