1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Show Reserve Champion
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
3. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
4. Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
5. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
6. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
Class Champion
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
Class Reserve Champion
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
5.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
6.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
9.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
10.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
11.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
12.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
13.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
14.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
15.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
16.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
17.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
18.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
19.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
20.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
21. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
22. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
23. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
24. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
25. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
26. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
27. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
28. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
29. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
30. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
31. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
32. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
33. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
34. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
35. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
36. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
37. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
38. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
39. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
40. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
Class Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Reserve Champion
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
3.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
4.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
5.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
6.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
7.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
8.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
11.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
12.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
13.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
14.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
15.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
16.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
17.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
18.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
19.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
20.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
21. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
22. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
23. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
24. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
25. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
26. Dimma - Diplomat KV (SPC-SR1-635)
27. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
28. Dimma - Mic Becker (SPC-SR1-636)
29. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
30. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
31. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
32. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
33. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
34. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
35. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
36. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
37. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
38. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
39. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
40. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
Class Champion
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
Class Reserve Champion
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
3.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
4.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
7.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
8.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
9.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
10.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
11.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
12.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
13.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
14.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
15.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
16.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
17.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
18.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
19.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
20.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
21. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
22. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
23. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
24. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
25. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
26. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
27. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
28. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
29. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
30. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
31. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
32. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
33. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
34. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
35. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
36. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
37. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
38. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
39. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
40. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
Class Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Reserve Champion
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
3.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
4.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
5.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
8.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
9.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
10.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
11.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
12.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
13.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
14.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
15.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
16.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
17.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
18.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
19.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
20.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
21. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
22. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
23. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
24. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
25. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
26. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
27. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
28. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
29. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
30. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
31. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
32. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
33. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
34. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
35. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
36. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
37. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
38. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
39. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
40. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
4.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
5.
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
6.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
7.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
8.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
9.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
10.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
11.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
12.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
13.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
14.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
15.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
16.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
17.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
18.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
19.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
20.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
21. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
22. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
23. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
24. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
25. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
26. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
27. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
28. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
29. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
30. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
31. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
32. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
33. Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
34. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
35. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
36. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
37. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
38. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
39. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
40. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
Class Champion
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
Class Reserve Champion
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
5.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
6.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
7.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
8.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
9.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
10.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
13.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
14.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
15.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
16.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
17.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
18.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
19.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
20.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
21. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
22. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
23. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
24. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
25. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
26. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
27. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
28. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
29. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
30. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
31. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
32. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
33. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
34. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
35. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
36. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
37. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
38. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
39. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
40. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)