1. Open Class Riding -
40/40
2. Open Class Driving -
40/40
3. Open Class In-Hand -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
Show Reserve Champion
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
3. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
Class Reserve Champion
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
3.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
6.
Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
7.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
8.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
9.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
10.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
11.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
12.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
13.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
16.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
17.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
18.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
19.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
20.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
21. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
22. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
23. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
24. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
25. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
26. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
27. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
28. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
29. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
30. Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
31. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
32. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
33. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
34. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
35. Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
36. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
37. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
38. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
39. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
40. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
Class Reserve Champion
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
3.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
4.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
5.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
6.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
7.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
8.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
11.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
12.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
13.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
14.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
15.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
16.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
17.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
18.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
19.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
20.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
21. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
22. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
23. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
24. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
25. sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
26. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
27. elen - Memory (SPC-MR1-806)
28. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
29. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
30. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
31. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
32. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
33. sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
34. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
35. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
36. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
37. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
38. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
39. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
40. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
Class Champion
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Reserve Champion
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
3.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
6.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
7.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
9.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
10.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
11.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
12.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
13.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
14.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
15.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
16.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
19.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
20.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
21. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
22. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
23. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
24. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
25. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
26. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
27. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
28. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
29. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
30. Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
31. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
32. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
33. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
34. Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
35. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
36. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
37. Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
38. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
39. Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
40. Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)