1. Driving Class R1, tammat -
28/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
33/40
3. Driving Class R2, tammat -
40/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Show Reserve Champion
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
3. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
4. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Reserve Champion
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
3.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
4.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
5.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
6.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
7.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
10.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
11.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
12.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
13.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
14.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
15.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
16.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
17.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
18.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
19.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
20.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
21. sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
22. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
23. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
24. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
25. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
26. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
27. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
28. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
Class Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Class Reserve Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
3.
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
4.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
5.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
6.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
7.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
8.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
9.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
10.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
11.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
12.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
13.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
14.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
15.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
16.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
17.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
18.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
19.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
20.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
21. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
22. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
23. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
24. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
25. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
26. sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
27. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
28. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
29. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
30. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
31. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
32. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
33. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Champion
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
Class Reserve Champion
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
3.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
4.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
5.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
6.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
7.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
8.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
9.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
10.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
11.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
12.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
13.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
14.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
15.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
16.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
17.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
18.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
19.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
20.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
21. sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
22. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
23. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
24. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
25. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
26. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
27. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
28. Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
29. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
30. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
31. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
32. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
33. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
34. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
35. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
36. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
37. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
38. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
39. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
40. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Class Champion
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Class Reserve Champion
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
3.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
4.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
5.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
6.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
7.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
8.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
9.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
10.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
11.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
12.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
13.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
14.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
15.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
16.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
17.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
18.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
19.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
20.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
21. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
22. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
23. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
24. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
25. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
26. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
27. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
28. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
29. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
30. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
31. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
32. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
33. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
34. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
35. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
36. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
37. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
38. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
39. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
40. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)