1. Open Class Riding -
40/40
2. Open Class Driving -
40/40
3. Open Class In-Hand -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Show Reserve Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
3. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Reserve Champion
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
3.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
4.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
5.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
6.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
7.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
8.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
9.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
10.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
11.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
12.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
13.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
14.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
15.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
16.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
17.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
18.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
19.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
20.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
21. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
22. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
23. sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
24. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
25. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
26. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
27. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
28. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
29. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
30. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
31. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
32. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
33. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
34. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
35. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
36. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
37. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
38. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
39. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
40. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
Class Champion
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Class Reserve Champion
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
3.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
4.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
5.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
6.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
7.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
8.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
9.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
10.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
11.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
12.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
13.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
14.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
15.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
16.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
17.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
18.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
19.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
20.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
21. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
22. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
23. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
24. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
25. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
26. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
27. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
28. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
29. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
30. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
31. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
32. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
33. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
34. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
35. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
36. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
37. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
38. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
39. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
40. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Class Champion
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
Class Reserve Champion
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
3.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
4.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
5.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
6.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
9.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
10.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
11.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
12.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
13.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
14.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
15.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
16.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
17.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
18.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
19.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
20.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
21. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
22. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
23. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
24. sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
25. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
26. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
27. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
28. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
29. sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
30. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
31. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
32. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
33. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
34. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
35. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
36. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
37. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
38. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
39. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
40. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)