1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
Show Reserve Champion
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
3. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
4. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
5. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
6. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
Class Champion
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
Class Reserve Champion
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
3.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
6.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
7.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
8.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
9.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
10.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
11.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
12.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
13.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
14.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
15.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
16.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
17.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
18.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
19.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
20.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
21. Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
24. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
25. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
26. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
27. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
28. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
29. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
30. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
31. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
32. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
33. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
34. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
35. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
36. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
37. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
38. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
39. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
40. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
Class Champion
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
Class Reserve Champion
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
3.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
4.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
5.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
8.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
9.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
12.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
15.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
16.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
17.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
18.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
19.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
20.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
21. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
22. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
23. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
24. sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
25. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
26. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
27. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
28. Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
29. Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
30. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
31. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
32. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
33. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
34. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
35. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
36. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
37. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
38. Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
39. miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
40. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
Class Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Class Reserve Champion
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
3.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
4.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
5.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
6.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
7.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
8.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
9.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
10.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
11.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
12.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
13.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
14.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
15.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
16.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
17.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
18.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
19.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
20.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
21. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
22. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
23. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
24. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
25. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
26. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
27. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
28. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
29. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
30. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
31. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
32. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
33. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
34. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
35. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
36. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
37. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
38. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
39. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
40. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
Class Champion
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
Class Reserve Champion
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
3.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
4.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
5.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
8.
Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
9.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
10.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
11.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
12.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
13.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
14.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
15.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
16.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
17.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
18.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
19.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
20.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
21. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
22. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
23. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
24. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
25. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
28. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
29. Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
30. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
31. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
32. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
33. Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
34. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
35. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
36. Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
37. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
38. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
39. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
40. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
Class Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Class Reserve Champion
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
3.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
6.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
7.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
8.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
9.
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
10.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
11.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
12.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
13.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
14.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
15.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
16.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
17.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
18.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
19.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
20.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
21. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
22. Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
23. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
24. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
25. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
26. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
27. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
28. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
29. Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
30. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
31. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
32. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
33. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
34. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
35. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
36. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
37. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
38. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
39. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
40. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
Class Champion
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
Class Reserve Champion
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
3.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
4.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
5.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
6.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
7.
Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
8.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
9.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
10.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
11.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
12.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
13.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
14.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
15.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
16.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
17.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
18.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
19.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
20.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
21. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
22. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
23. Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
24. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
25. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
26. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
27. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
28. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
29. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
30. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
31. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
32. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
33. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
34. Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
35. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
36. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
37. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
38. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
39. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
40. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)